Akcja charytatywna Samorządu Studenckiego

Szanowni Studenci Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Samorząd Studencki wraz z opiekunem: Panią dr Natalią Wittek-Smorąg zorganizował na naszej Uczelni zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów: dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Bł. Matki Celiny Borzęckiej w Mocarzewie oraz Szkoły Podstawowej im. Leokadii Ostrowskiej w Bobrownikach oraz  dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Pabianicach.

Dzięki Waszej hojności i zaangażowaniu udało nam się zebrać dla dzieci WIELKIE PUDŁO  słodyczy i małych upominków, a dla zwierzaków prawie 90 kg suchej karmy oraz prawie 50 kg mokrej, za co składamy Wam serdeczne podziękowania. Jesteście ludźmi o wielkich sercach! Jeszcze raz - DZIĘKUJEMY!

Pozdrawiam, Kozłowska Sylwia

Przewodnicząca Samorządu Studenckiego