Poznaj nas bliżej...

Dostęp do listy tytułów na platformie IBUK LIBRA

« wróć

Szanowni Studenci,

od 1 marca 2017 uruchomiliśmy dostęp do nowej listy tytułów w Ibuku Librze (49 publikacji wykupionych i 100 darmowych). Wejście do dostępnych książek (z sieci uczelni) na stronie http://libra.ibuk.pl. lub z poza Uczelni.

 

Poniżej aktualna instrukcja dla użytkowników serwisu:

Czytanie książek w IBUK LIBRA umożliwia dedykowane oprogramowanie, dzięki któremu wejście do udostępnionych publikacji odbywa się przez przeglądarkę WWW, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji. Zalecamy używanie aktualnej wersji Google Chrome, Firefox lub Safari. Uruchomienie programu wymaga włączonej obsługi Javascript oraz Cookies.

 

Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Wystarczy kliknąć na wybraną publikację, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracyz książką, należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK. Dostęp do publikacji spoza sieci uczelnianej na stronie libra.ibuk.pl. Unikalny kod PIN do zdalnego logowania można otrzymać w bibliotece.

 

UWAGA:

Aby móc korzystać z zaawansowanych funkcjonalności, należy jednorazowo utworzyć swoje osobiste konto myIbuk.

created by: Strony Internetowe Łódź