Golden Rose w gronie partnerów WSBiNoZ

Firma Golden Rose dystrybutor kosmetyków i produktów do makijażu dołączyła do grona partnerów biznesowych Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Dzięki nawiązanej współpracy studentki kierunku kosmetologia mogą korzystać podczas zajęć z profesjonalnych produktów przekazanych przez firmę, wśród których znalazły się: pudry, róże, bronzery, cienie do powiek, eyelinery, pomadki, korektory, liplinery oraz rozświetlacze.

Kosmetyki Golden Rose od ponad 30 lat pomagają kobietom na całym świecie uzyskać upragniony wygląd, podkreślać naturalne atuty ich urody, zmieniać styl i podążać za trendami. Wysoką jakość produktów doceniają klientki, partnerzy handlowi oraz środowiska opiniotwórcze, co zaowocowało wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

Marka Golden Rose otrzymała w 2017 roku prestiżową nagrodę Diamenty Forbesa.