Wesołych Świąt

Pracownia dietetyczna z nowoczesnym programem

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu systematycznie inwestuje w infrastrukturę i nowoczesne narzędzia dydaktyczne. W tym roku akademickim pracownia dietetyczna została wyposażona w komputery oraz nowoczesny program dla dietetyków DietetykPRO. Program pozwala na szybkie i profesjonalne opracowanie planu dietetycznego. Studenci kierunku dietetyka podczas zajęć praktycznych opracowują zbilansowaną dietę w oparciu o najnowsze normy i zalecenia żywieniowe. Program DietetykPRO umożliwia tworzenie jadłospisów na dowolną ilość dni uwzględniając preferencje pacjenta, jego choroby, alergie czy niedobory składników mineralnych i witamin. Program DietetykPRO dokonuje wszelkich obliczeń podczas wywiadu żywieniowego. Dietetyk otrzymuje je na bieżąco. Interaktywny asystent dietetyka przeprowadza studenta przez kolejne kroki programu. DietetykPRO pozwala studentowi tworzyć własne bazy danych i zapisywać szablony a wykładowcy sprawdzać na bieżąco stworzone prace.

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu jest jedną z nielicznych Uczelni, która w procesie kształcenia wykorzystuje program DietetykPRO.