blog
MEDYK Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu godło
  • Українська

Dostęp do listy tytułów na platformie IBUK LIBRA

Dzięki naszej bibliotece wszyscy Czytelnicy mają dostęp do wybranych publikacji akademickich i naukowych w języku polskim na platformie IBUK Libra. Z zasobów możecie korzystać online 24/7 z dowolnego miejsca, na komputerze laptopie, tablecie lub smartfonie! Zapraszamy do biblioteki po więcej informacji.

NOWY PRODZIEKAN DS. KIERUNKU DIETETYKA

Informujemy, że nastąpiła zmiana na stanowisku Prodziekana ds. Kierunku Dietetyka. Funkcję tę sprawować będzie Pani dr Agnieszka Gutowska-Wyka. W imieniu Władz Uczelni oraz studentów i pracowników pragniemy serdecznie podziękować Pani Prof. dr hab. Barbarze Kamer za wieloletnie sprawowanie funkcji Dziekana, zaangażowanie i aktywność, licząc na dalszą współpracę.
Nowej Pani Dziekan życzymy satysfakcji i sukcesów w realizacji nowych wyzwań!

NOWE WŁADZE SAMORZĄDU STUDENCKIEGO WSBiNoZ WYBRANE

Studenci Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi wybrali nowe władze Samorządu Studenckiego. Przez najbliższe dwa lata Parlament Studentów naszej Uczelni tworzyć będą: Przewodniczący: Adam Wódz (kierunek pedagogika), Wiceprzewodnicząca: Aleksandra Pawlak (kierunek kosmetologia)
Sekretarz: Karolina Mordaka (kierunek pedagogika)

Budynek

O nas

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu to pierwsza w Łodzi niepubliczna Uczelnia o profilu okołomedycznym. "Medyk" to także nowoczesne zaplecze dydaktyczne i profesjonalna kadra.

Baza dydaktyczna

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym.

Laboratorium
Laboratorium - 1
Laboratorium - 2

Studia licencjackie