blog
MEDYK Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu godło
  • Polski
  • English
  • Українська

Jesteś tutaj

Aktualności

Studenci kierunku pedagogika studiów I i II stopnia metodą action learning zgłębiali tajniki terapii śmiechem w czasie kursu organizowanego przez Koło Naukowe Młodych Pedagogów w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu.

Jednorazowo taniej

Jednorazowo taniej - zyskaj nawet jedno czesne gratis przy wpłacie za  studia z góry.

 

Wpłata za rok studiów z góry w terminie do 10 października obniża opłatę o jedno czesne, tj. student/kandydat zyska jedno czesne gratis, jeśli w terminie do 10 października wpłaci na indywidualne konto Uczelni równowartość jedenastu nominalnych czesnych.

Strony

Budynek

O nas

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu to pierwsza w Łodzi niepubliczna Uczelnia o profilu okołomedycznym. "Medyk" to także nowoczesne zaplecze dydaktyczne i profesjonalna kadra.

więcej

Baza dydaktyczna

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym.

więcej

Laboratorium
Laboratorium - 1
Laboratorium - 2
 
Studia licencjackie
napis
Aby zostać studentem WSBiNoZ  należy:
 
Studia podyplomowe
napis
Aby zostać słuchaczem studiów podyplomowych w WSBiNoZ należy wypełnić:
Masz pytania? Napisz!
Ceie

Centrum Europejskich Inicjatyw Edukacyjnych to ogólnouczelniana jednostka organizacyjna powołana w maju 2011 roku, której celem jest wspieranie i stymulowanie procesów zrównoważonego rozwoju nowoczesnego i otwartego społeczeństwa obywatelskiego.

CEIE zajmuje się inicjowaniem partnerstw i porozumień ukierunkowanych na integrację społeczną, promocję uczestnictwa w życiu społecznym i publicznym dzieci, młodzieży i osób dorosłych, szczególnie 50+ oraz rozwój wolontariatu, poprzez organizację szkoleń, warsztatów, seminariów, konferencji, debat oraz innych form edukacji.

więcej