MEDYK Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu godło
  • Polski
  • English
  • Українська

Jesteś tutaj

Aktualności

Zapraszamy do GABINETU DIETETYCZNEGO w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Otwarcie 8 kwietnia 2015!

W każdą środę w godz. 16.00:18:00 będzie można skorzystać z konsultacji i porad specjalisty dietetyka - Magdy Heby.

Jeśli borykasz się z
...

ODDAJ 1% NA FUNDACJĘ GAJUSZ - POMÓŻ MAŁYM PACJENTOM

Zachęcamy Społeczność Akademicką naszej Uczelni do wsparcia małych pacjentów i ich rodzin - podopiecznych Fundacji Gajusz. W najbliższym czasie będziemy prowadzić zbiórki pieniężne oraz rzeczowe na rzecz Gajusza. Tymczasem zapraszamy do oddawania 1% podatku dla Fundacji.

KONKURS FILMOWY PEDAGOG W TERENIE

CO MUSISZ ZROBIĆ?

1. Wybierz co najmniej dwie specjalności na kierunku PEDAGOGIKA w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi (zarówno spośród oferowanych specjalności na studiach licencjackich, jak i magisterskich).

2. Nakręć krótki film, dotyczący wybranych przez Ciebie specjalności.

Strony


O nas

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu to pierwsza w Łodzi niepubliczna Uczelnia o profilu okołomedycznym. "Medyk" to także nowoczesne zaplecze dydaktyczne i profesjonalna kadra.

więcej

Baza dydaktyczna

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym.

więcej

 
Aby zostać studentem WSBiNoZ  należy:
 
Aby zostać słuchaczem studiów podyplomowych w WSBiNoZ należy wypełnić:
Masz pytania? Napisz!

Instytut Europejskich Inicjatyw Edukacyjnych to ogólnouczelniana jednostka organizacyjna powołana w maju 2011 roku, której celem jest wspieranie i stymulowanie procesów zrównoważonego rozwoju nowoczesnego i otwartego społeczeństwa obywatelskiego.

IEIE zajmuje się inicjowaniem partnerstw i porozumień ukierunkowanych na integrację społeczną, promocję uczestnictwa w życiu społecznym i publicznym dzieci, młodzieży i osób dorosłych, szczególnie 50+ oraz rozwój wolontariatu, poprzez organizację szkoleń, warsztatów, seminariów, konferencji, debat oraz innych form edukacji.

więcej


Fatal error: Allowed memory size of 201326592 bytes exhausted (tried to allocate 32 bytes) in /includes/database/database.inc on line 2168