blog
MEDYK Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu godło
  • Polski
  • English
  • Українська

Jesteś tutaj

Aktualności

Metody Narracyjne dla Integracji Społeczno-Zawodowej (NAR-SPI)

Metody Narracyjne dla Integracji Społeczno-Zawodowej (NAR-SPI) to projekt, który ma na celu zwiększenie wykorzystania zasobów otwartej edukacji w procesie społecznej inkluzji. Inicjatywa współfinansowana ze środków programu Erasmus + to działanie realizowane w okresie 10.2015-09.2017.

10 października 2015 r. w sali technologii żywności Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi odbyły się warsztaty kulinarne poświęcone zdrowej żywności bezglutenowej.

WPROWADZENIE DO DYDAKTYKI BHP - PUBLIKACJA PROF. WSBiNoZ DR TERESY JANICKIEJ-PANEK

"Wprowadzenie do dydaktyki bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP)" autorstwa prof. WSBiNoZ dr Teresy Janickiej Panek to publikacj skierowana m.in. do studentów kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne, nauczycieli akademickich, edukatorów, trenerów bhp, uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych. Podręcznik ma charakter teoretyczno-metodyczny. W pierwszej części zaprezentowano główne elementy struktury dydaktyki bezpieczeństwa i higieny pracy, tj. zasady, cele i treści zajęć, metody, formy dydaktyczne, sposoby ewaluacji i pomiaru efektów kształcenia.

19 października br. w sali konferencyjnej Miasta Tkaczy, Wydział Edukacji i Młodzieży Urzędu Miasta Zgierza wraz z Wydziałem Obsługi Przedsiębiorców, Działalności Gospodarczej i Transportu Urzędu Miasta Zgierza zorganizowali otwarte, nieodpłatne szkolenie, którego celem było przybliżenie...

WYKŁADOWCY WSBiNoZ W PROJEKCIE "INNI TO MY"

Nie było łatwo dostać się do 20-stki z województwa łódzkiego, dlatego z dumą informujemy, że dr Małgorzata Kosiorek i dr Wanda Baranowska, reprezentujące naszą Uczelnię, 22 października br. rozpoczynają cykl szkoleniowy w projekcie "Inni to My".

NAJNOWSZA PUBLIKACJA PROF. HALINY WORACH-KARDAS

Z dumą informujemy o najnowszej publikacji „Starość w cyklu życia.
Społeczne i zdrowotne oblicza późnej dorosłości", której autorką jest prof. dr hab. Halina Worach-Kardas – wykładowca naszej Uczelni, gerontolog, polityk społeczny i demograf.

Strony

Budynek

O nas

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu to pierwsza w Łodzi niepubliczna Uczelnia o profilu okołomedycznym. "Medyk" to także nowoczesne zaplecze dydaktyczne i profesjonalna kadra.

więcej

Baza dydaktyczna

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym.

więcej

Laboratorium
Laboratorium - 1
Laboratorium - 2
 
Studia licencjackie
napis
Aby zostać studentem WSBiNoZ  należy:
 
Studia podyplomowe
napis
Aby zostać słuchaczem studiów podyplomowych w WSBiNoZ należy wypełnić:
Masz pytania? Napisz!
Ceie

Centrum Europejskich Inicjatyw Edukacyjnych to ogólnouczelniana jednostka organizacyjna powołana w maju 2011 roku, której celem jest wspieranie i stymulowanie procesów zrównoważonego rozwoju nowoczesnego i otwartego społeczeństwa obywatelskiego.

CEIE zajmuje się inicjowaniem partnerstw i porozumień ukierunkowanych na integrację społeczną, promocję uczestnictwa w życiu społecznym i publicznym dzieci, młodzieży i osób dorosłych, szczególnie 50+ oraz rozwój wolontariatu, poprzez organizację szkoleń, warsztatów, seminariów, konferencji, debat oraz innych form edukacji.

więcej