MEDYK Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu godło
  • Українська

Aktualności

Zaproszenie na warsztaty oraz seminarium w ramach projektu GUIDELINES FOR TEACHERS WORKING WITH STUDENTS WITH MEDIUM-LIGHT COGNITIVE IMPAIRMENT

Podstawowym celem projektu jest udoskonalenie szkolenia nauczycieli pracujących z uczniami wykazującymi trudności w uczeniu się poprzez:

• przeprowadzenie analizy potrzeb wśród aktywnych zawodowo nauczycieli,
  • przygotowanie podręcznika dla nauczycieli,
  • zrealizowanie kursu on-line.

Więcej informacji i zapisy:

Instytut Europejskich Inicjatyw Edukacyjnych

KONKURS FILMOWY PEDAGOG W TERENIE

CO MUSISZ ZROBIĆ?

1. Wybierz co najmniej dwie specjalności na kierunku PEDAGOGIKA w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi (zarówno spośród oferowanych specjalności na studiach licencjackich, jak i magisterskich).

2. Nakręć krótki film, dotyczący wybranych przez Ciebie specjalności.

O nas

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu to pierwsza w Łodzi niepubliczna Uczelnia o profilu okołomedycznym. "Medyk" to także nowoczesne zaplecze dydaktyczne i profesjonalna kadra.

Baza dydaktyczna

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym.

Aby zostać studentem WSBiNoZ  należy:

Aby zostać słuchaczem studiów podyplomowych w WSBiNoZ należy wypełnić:
Masz pytania? Napisz!

Instytut Europejskich Inicjatyw Edukacyjnych to ogólnouczelniana jednostka organizacyjna powołana w maju 2011 roku, której celem jest wspieranie i stymulowanie procesów zrównoważonego rozwoju nowoczesnego i otwartego społeczeństwa obywatelskiego.

IEIE zajmuje się inicjowaniem partnerstw i porozumień ukierunkowanych na integrację społeczną, promocję uczestnictwa w życiu społecznym i publicznym dzieci, młodzieży i osób dorosłych, szczególnie 50+ oraz rozwój wolontariatu, poprzez organizację szkoleń, warsztatów, seminariów, konferencji, debat oraz innych form edukacji.