MEDYK Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu godło
  • Українська

Aktualności

W "Medyku" ruszyła akcja "Dwa wymazy i do bazy" fundacji DKMS Polska. W holu wejściowym Uczelni zorganizowany został punkt rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Jeśli jesteś pełnoletni, zdrowy i chcesz pomóc - zgłoś się. Rejestracja trwa chwilę:) Nasi...

NOMINACJE WE WŁADZACH WSBiNoZ

Z ogromną satysfakcją mamy przyjemność poinformować, iż Senat Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi na posiedzeniu w dniu 13 listopada 2014 r. zatwierdził proponowane przez JM Rektora Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu zmiany, w piastowaniu najwyższych funkcji we władzach Uczelni.

Ponad 30 osób uczestniczyło w niedzielnym FOTO PIKNIKU i bezpłatnych warsztatach zorganizowanych przez WSBiNoZ w partnerstwie z Centrum Informacji Turystycznej w ramach międzynarodowego projektu ENKDIST (umowa numer: 518967- LLP-1-2011-1-IT-KA3-KA3NW).

O nas

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu to pierwsza w Łodzi niepubliczna Uczelnia o profilu okołomedycznym. "Medyk" to także nowoczesne zaplecze dydaktyczne i profesjonalna kadra.

Baza dydaktyczna

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym.

Aby zostać słuchaczem studiów podyplomowych w WSBiNoZ należy wypełnić:
Masz pytania? Napisz!

Uczelnia rozwija i prowadzi również działalność pozadydaktyczną. Corocznie organizuje cykliczne seminaria i konferencje szkoleniowe i naukowa dla środowiska naukowego.

Najbliższe konferencje:

Instytut Europejskich Inicjatyw Edukacyjnych to ogólnouczelniana jednostka organizacyjna powołana w maju 2011 roku, której celem jest wspieranie i stymulowanie procesów zrównoważonego rozwoju nowoczesnego i otwartego społeczeństwa obywatelskiego.

IEIE zajmuje się inicjowaniem partnerstw i porozumień ukierunkowanych na integrację społeczną, promocję uczestnictwa w życiu społecznym i publicznym dzieci, młodzieży i osób dorosłych, szczególnie 50+ oraz rozwój wolontariatu, poprzez organizację szkoleń, warsztatów, seminariów, konferencji, debat oraz innych form edukacji.