MEDYK Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu godło
  • Українська

WAKACYJNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zapraszamy na wakacyjny kurs języka angielskiego! Ukończenie kursu i pozytywne zdanie egzaminu daje uczestnikom kwalifikacje do prowadzenia zajęć z języka angielskiego w klasach I-III szkoły podstawowej.

e-KONFERENCJA PEDAGOG WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE

Dnia 21.05.2015 r. odbyła się zorganizowana przez Katedrę Nauk Społecznych I Ogólnopolska E-konferencja Naukowa PEDAGOG WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE. W wirtualnym spotkaniu wzięło udział 29 Uczestników z wielu uczelni w całej Polsce.

W Łodzi rozpoczęło się święto braci studenckiej, czyli Juwenalia 2015. Ulicą Piotrkowską – od Placu Wolności do Pasażu Schillera - przeszedł barwny pochód, podczas którego młodzi ludzi „przejęli miasto”, odbierając od władz Łodzi symboliczne klucze do bramy miasta.

Zmiana w Dziale Organizacji Studiów

Informujemy Państwa, że nastąpiła zmiana na stanowisku kierownika Działu Organizacji Studiów WSBiNoZ. Z dniem 4go maja br. funkcję tę objęła Pani Katarzyna Broż, dotychczasowy st. specjalista ds. studenckich w Dziekanacie naszej Uczelni.

Pani Katarzynie życzymy satysfakcji z podjętych nowych obowiązków i efektów pracy przekładających się na sprawne funkcjonowanie Uczelni.

O nas

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu to pierwsza w Łodzi niepubliczna Uczelnia o profilu okołomedycznym. "Medyk" to także nowoczesne zaplecze dydaktyczne i profesjonalna kadra.

Baza dydaktyczna

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym.

Aby zostać studentem WSBiNoZ  należy:

Aby zostać słuchaczem studiów podyplomowych w WSBiNoZ należy wypełnić:
Masz pytania? Napisz!

Centrum Europejskich Inicjatyw Edukacyjnych to ogólnouczelniana jednostka organizacyjna powołana w maju 2011 roku, której celem jest wspieranie i stymulowanie procesów zrównoważonego rozwoju nowoczesnego i otwartego społeczeństwa obywatelskiego.

CEIE zajmuje się inicjowaniem partnerstw i porozumień ukierunkowanych na integrację społeczną, promocję uczestnictwa w życiu społecznym i publicznym dzieci, młodzieży i osób dorosłych, szczególnie 50+ oraz rozwój wolontariatu, poprzez organizację szkoleń, warsztatów, seminariów, konferencji, debat oraz innych form edukacji.