blog
MEDYK Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu godło
  • Українська

NOWY PRODZIEKAN DS. KIERUNKU DIETETYKA

Informujemy, że nastąpiła zmiana na stanowisku Prodziekana ds. Kierunku Dietetyka. Funkcję tę sprawować będzie Pani dr Agnieszka Gutowska-Wyka. W imieniu Władz Uczelni oraz studentów i pracowników pragniemy serdecznie podziękować Pani Prof. dr hab. Barbarze Kamer za wieloletnie sprawowanie funkcji Dziekana, zaangażowanie i aktywność, licząc na dalszą współpracę.
Nowej Pani Dziekan życzymy satysfakcji i sukcesów w realizacji nowych wyzwań!

Rozwój kompetencji miękkich w biznesie – oferta bezpłatnych warsztatów

W ramach międzynarodowego projektu Business Owners. Promoting Youth Employment through the Continuity of Family Business (Właściciele przedsiębiorstw. Promowanie zatrudnienia młodzieży poprzez ciągłość biznesu rodzinnego) Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu ma przyjemność zaproponować warsztaty z zakresu diagnozowania i rozwijania kompetencji miękkich przydatnych w pracy w firmach rodzinnych, jak również w planowaniu kariery zawodowej.

Budynek

O nas

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu to pierwsza w Łodzi niepubliczna Uczelnia o profilu okołomedycznym. "Medyk" to także nowoczesne zaplecze dydaktyczne i profesjonalna kadra.

Baza dydaktyczna

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym.

Laboratorium
Laboratorium - 1
Laboratorium - 2

Studia licencjackie