MEDYK Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu godło
  • Українська

NOC REKRUTACJI ON-LINE

Weź udział w Nocnej Rekrutacji on-line i skorzystaj z promocji! Osoby, które wypełnią formularz rekrutacyjny w nocy z 7 na 8 lipca a następnie złożą odpowiednie dokumenty otrzymają JEDNO CZESNE GRATIS!!! *marzec 2016 bez opłat!

STUDENCI KIERUNKU PEDAGOGIKA NA ZAJĘCIACH TERENOWYCH

W dniu 17.06.2015 roku studenci pedagogiki naszej Uczelni odbyli zajęcia terenowe w Zakładzie Karnym nr 2 w Łodzi. Celem zajęć było zapoznanie ze specyfiką pracy funkcjonariuszy Służby Więziennej oraz zasadami pracy penitencjarnej.

60 osób - pracowników służby więziennej, policji i straży miejskiej wzięło udział w bezpłatnym szkoleniu z "Komunikacji perswazyjnej", które przygotowali i poprowadzili wykładowcy kierunku pedagogika WSBiNoZ:
dr Małgorzata Kosiorek i dr Wojciech Welskop.

Kanclerz WSBINOZ Michał Orski oraz Prezydent Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski podpisali porozumienie o współpracy w zakresie projektów edukacyjnych, społecznych, kulturalnych i międzynarodowych. Obie strony zadeklarowały chęć wzajemnego wsparcia i promocji inicjatyw, które będą sprzyjały rozwojowi gminy Zgierza, jak i Uczelni.

Tak było w miniony czwartek - po raz kolejny spotkaliśmy się w Przedszkolu Miejskim nr 97, gdzie rozmawialiśmy z Najmłodszymi i ich opiekunami o potrawach świata, dziwnych smakach i szukaliśmy odpowiedzi na nurtujące Maluchy pytanie: dlaczego u cioci zawsze smakuje lepiej? Był i rekin, i wyspa skarbów i kanapeczki, babeczki, galaretki i ogromniasta pszczoła. Kto nie był, niech żałuje!!

O nas

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu to pierwsza w Łodzi niepubliczna Uczelnia o profilu okołomedycznym. "Medyk" to także nowoczesne zaplecze dydaktyczne i profesjonalna kadra.

Baza dydaktyczna

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym.

Aby zostać studentem WSBiNoZ  należy:

Aby zostać słuchaczem studiów podyplomowych w WSBiNoZ należy wypełnić:
Masz pytania? Napisz!

Centrum Europejskich Inicjatyw Edukacyjnych to ogólnouczelniana jednostka organizacyjna powołana w maju 2011 roku, której celem jest wspieranie i stymulowanie procesów zrównoważonego rozwoju nowoczesnego i otwartego społeczeństwa obywatelskiego.

CEIE zajmuje się inicjowaniem partnerstw i porozumień ukierunkowanych na integrację społeczną, promocję uczestnictwa w życiu społecznym i publicznym dzieci, młodzieży i osób dorosłych, szczególnie 50+ oraz rozwój wolontariatu, poprzez organizację szkoleń, warsztatów, seminariów, konferencji, debat oraz innych form edukacji.