blog
MEDYK Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu godło
  • Українська

SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA STUDIA PODYPLOMOWE

Uwaga! Skorzystaj z dofinansowania i rozpocznij już dziś studia podyplomowe! Ruszył Krajowy Fundusz Szkoleniowy, w ramach którego pracodawcy mogą pozyskać środki na sfinansowanie studiów podyplomowych oraz kursów

BEZPŁATNE PORADY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, z okazji 10 Jubileuszu istnienia otwiera przed Tobą drzwi i zaprasza do skorzystania z profesjonalnych i bezpłatnych porad, udzielanych przez pracowników naukowych i jednocześnie doświadczonych praktyków.

Medyk przy kawie 2/2015

W NUMERZE 2/2015:
* Pracownia kosmetologiczna pod patronatem Klapp - edukacja na miarę xxi wieku
* Studia podyplomowe opcja dla każdego
* Pedagog to nie tylko nauczyciel rozmowa z prodziekanem kierunku pedagogika
* Skóra pod pierzynką pielęgnacja skóry zimą
* Dania do zabrania lunchbox, śniadaniówka, jedzenie pudełkowe

Budynek

O nas

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu to pierwsza w Łodzi niepubliczna Uczelnia o profilu okołomedycznym. "Medyk" to także nowoczesne zaplecze dydaktyczne i profesjonalna kadra.

Baza dydaktyczna

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym.

Laboratorium
Laboratorium - 1
Laboratorium - 2

Studia licencjackie