blog
MEDYK Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu godło
  • Українська

Wizyta w zakładzie karnym

W dniu 11.04.2016 r. studenci kierunku Pedagogika WSBiNoZ w Łodzi brali udział w zajęciach dydaktyczno-hospitacyjnych na terenie dwóch zakładów karnych tj. Zakładu Karnego nr 1 i nr 2 w Grudziądzu.

I FORUM LIDERÓW EDUKACJI

7 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Pabianicach odbyło się I Forum Liderów Edukacji Powiatu Pabianickiego pod hasłem "Szkoła - społecznością uczącą się", zorganizowane przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego. Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi była partnerem tego wydarzenia.

OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA

14 kwietnia będziemy obchodzić 1050 rocznicę Chrztu Polski. Z tej okazji w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi 26 kwietnia odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Przemiany cywilizacyjne na ziemiach polskich na przestrzeni dziejów - w 1050 rocznicę Chrzu Polski".

Budynek

O nas

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu to pierwsza w Łodzi niepubliczna Uczelnia o profilu okołomedycznym. "Medyk" to także nowoczesne zaplecze dydaktyczne i profesjonalna kadra.

Baza dydaktyczna

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym.

Laboratorium
Laboratorium - 1
Laboratorium - 2

Studia licencjackie