MEDYK Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu godło
  • Українська

NOWOŚĆ NA STUDIACH PODYPLOMOWYCH: MASAŻ MEDYCZNY Z ELEMENTAMI TERAPII RUCHOWEJ

Studia podyplomowe w zakresie Masaż medyczny z elementami terapii ruchowej kierowane są do wszystkich osób, którzy legitymują się wykształceniem wyższym (licencjackim, magisterskim), chcących zdobyć lub poszerzyć kwalifikacje z zakresu klasycznego i sportowego masażu medycznego z elementami odnowy biologicznej oraz zdobyć lub poszerzyć umiejętności postępowania usprawniającego w tzw. dysfunkcjach cywilizacyjnych aparatu ruchu osób wieku dojrzałego i starszego

STUDENCI KIERUNKU PEDAGOGIKA NA ZAJĘCIACH TERENOWYCH

W dniu 17.06.2015 roku studenci pedagogiki naszej Uczelni odbyli zajęcia terenowe w Zakładzie Karnym nr 2 w Łodzi. Celem zajęć było zapoznanie ze specyfiką pracy funkcjonariuszy Służby Więziennej oraz zasadami pracy penitencjarnej.

O nas

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu to pierwsza w Łodzi niepubliczna Uczelnia o profilu okołomedycznym. "Medyk" to także nowoczesne zaplecze dydaktyczne i profesjonalna kadra.

Baza dydaktyczna

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym.

Aby zostać studentem WSBiNoZ  należy:

Aby zostać słuchaczem studiów podyplomowych w WSBiNoZ należy wypełnić:
Masz pytania? Napisz!

Centrum Europejskich Inicjatyw Edukacyjnych to ogólnouczelniana jednostka organizacyjna powołana w maju 2011 roku, której celem jest wspieranie i stymulowanie procesów zrównoważonego rozwoju nowoczesnego i otwartego społeczeństwa obywatelskiego.

CEIE zajmuje się inicjowaniem partnerstw i porozumień ukierunkowanych na integrację społeczną, promocję uczestnictwa w życiu społecznym i publicznym dzieci, młodzieży i osób dorosłych, szczególnie 50+ oraz rozwój wolontariatu, poprzez organizację szkoleń, warsztatów, seminariów, konferencji, debat oraz innych form edukacji.