Wesołych Świąt

Sympozjum poświęcone komórkom macierzystym w kosmetologii

W styczniu bieżącego roku studenci kosmetologii WSBiNoZ wzięli udział w badaniu ankietowym na temat Świadomości Studentek Kosmetologii odnośnie roli i wykorzystania komórek macierzystych w kosmetologii.

Zgodnie z wynikami tych badań aż 64% studentów kosmetologii deklaruje iż posiada bardzo znikomą wiedzę na temat komórek macierzystych i jednocześnie 81% ankietowanych wykazuje chęć uczestniczenia w wydarzeniach poświęconych tej tematyce (n=130).

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, Naukowo-Badawcze Koło Kosmetologii Medycznej wraz z opiekunem Koła dr Aleksandrą Słodką zaprasza wszystkich studentów WSBiNoZ w Łodzi na sympozjum poświęcone komórkom macierzystym w kosmetologii. Wstęp wolny.

Kiedy: 29.03. 2019 r. (piątek), godz. 14:00

Gdzie: Aula (budynek B)

Program sympozjum:

14:00-14:10 Przywitanie Uczestników- (Pani Marlena Kubacka-Prezes Naukowo-badawczego Koła Kosmetologii Medycznej)

14:10 - 14:30 Co My Kosmetolodzy wiemy o komórkach macierzystych? - Wyniki badań własnych Naukowo-Badawczego Koła Kosmetologii Medycznej WSBiNoZ w Łodzi (Pani Weronika Gil i Pani Oliwia Radziszewska)

14:30-14:45 TOP 10 Kosmetyków opartych o technologię komórek macierzystych-Market Research (Pani Weronika Kamola i Pani Joanna Grotowska)

14:45-15:00-Przerwa

15:00 - 15:45 Co kosmetolog powinien wiedzieć o komórkach macierzystych?Wykład połączony z pokazem mikroskopowym komórek macierzystych (dr n. med. Aleksandra Słodka)

15:45 - 16:00 Przerwa

16:00 - 17:00 Komórki macierzyste w rękach kosmetologa Procedury zabiegowe z wykorzystaniem komórek macierzystych Eiszelle Klapp Cosmetics (mgr Anna Drobnik)

OFICJALNYM SPONSOREM WYDARZENIA JEST FIRMA KLAPP COSMETICS.

Wszyscy uczestnicy sympozjum otrzymają imienny certyfikat uczestnictwa. Wśród uczestników zostaną rozlosowane drobne upominki ufundowane przez firmę Klapp Cosmetics.

Relacja z sympozjum ukaże się na łamach prestiżowego czasopisma z branży kosmetycznej.

Adres do kontaktu: a.slodka@medyk.edu.pl