WSBiNoZ z ofertą studiów na Łódzkich Targach Edukacyjnych 2018

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi promowała ofertę studiów na Łódzkich Targach Edukacyjnych 2018. Informacji o oferowanych kierunkach studiów, programie  oraz sposobach kształcenia udzielali studenci Medyka. Stoisko wzbudzało duże zainteresowanie wśród zwiedzających atrakcyjną wizualizacją i oryginalną aranżacją. Dodatkowo studentki kierunku kosmetologia sporządzały pachnące i kolorowe sole do kąpieli oraz udzielały porad na temat właściwej pielęgnacji skóry.

Goście targów mieli także okazję spróbowania dietetycznych przekąsek: energetycznych i zdrowych "kulek mocy" przygotowanych przez studentów kierunku dietetyka!

Rekrutacja na studia do Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi rozpocznie się w maju!