Dla Studenta

Samorząd studencki

Samorząd Studencki w swej naturze jest instytucją, której siłą napędową są studenci i sprawy z nimi związane. Za Waszą przyczyną istniejemy i z myślą o Was działamy. Naszym nadrzędnym celem jest wykreowanie wizerunku Samorządu Studenckiego, z którym będą mogli utożsamiać się wszyscy studenci Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu.

 

Jeżeli chcesz w czasie studiów aktywnie spędzić czas, czynnie brać udział w życiu uczelni, masz jakeś pomysły, którymi się z nami podzielisz – zgłoś się do Nas!

 

SAMORZĄD STUDENCKI WSBiNoZ:

  • Przewodniczący: Adam Wódz
  • Wiceprzewodnicząca: Aleksandra Pawlak
  • Sekretarz: Karolina Mordaka

 

Senatorowie:

  • Mariusz Kacprzyk
  • Marzena Pliszko
  • Joanna Dobrzyńska
  • Karolina Dulęba-Kasza

Kontakt mailowy: samorzad@medyk.edu.pl

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czym jest i czym zajmuje się Samorząd Studentów.

Samorząd Studentów Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu tworzą wszyscy studenci naszej uczelni, działający przez swoich przedstawicieli wybieranych na dwuletnią kadencję w  wyborach powszechnych. Podstawowym zadaniem Samorządu Studentów Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu jest reprezentowanie interesów studentów we wszystkich istotnych dla nich sprawach, w kontaktach, zarówno z władzami uczelni, jaki i rozmaitymi instytucjami.

2. Kto może działać w Samorządzie i jak rozpocząć z nami współpracę?

W Samorządzie może działać każdy student dysponujący chęcią pracy i odrobiną czasu.

 

Członkowie Samorządu WSBiNoZ dzielą się na:

  • pochodzących z wyboru – wybieranych w wyborach powszechnych, na dwuletnią kadencję.
  • zwykłych – nie posiadających mandatu wyborczego.


Aby zostać członkiem z wyboru, należy wystartować w organizowanych co dwa lata Wyborach do Samorządu Studenckiego. Natomiast do zwykłych członków samorządu studenckiego WSBiNoZ można dołączyć w każdej chwili. Wystarczy skontaktować się z przewodniczącym poprzez e-mail samorzad@medyk.edu.pl lub przyjść na spotkanie.

3. Skąd czerpać informacje o najnowszych działaniach Samorządu?

Najlepszym i najszybszym sposobem na dostęp do aktualnych i kompleksowych informacji o tym, co dzieje się na uczelni jest strona internetowa www.medyk.edu.pl, lub facebook szkoły (facebook.com/szkolawyzszamedyk)

4. Co zrobić, gdy nie znalazłam/em tutaj odpowiedzi?

Napisz do nas na adres: samorzad@medyk.edu.pl

created by: Strony Internetowe Łódź