Aktualności CEIE

Jeżeli mieścisz się w grupie wiekowej

Na Uniwersytecie w Hatfield w Wielkiej Brytanii rozmawialiśmy o innowacyjnych metodach

13 i 14 grudnia gościliśmy w WSBiNoZ w Łodzi partnerów projektu HEALTH.

WSBiNoZ rozpoczęła właśnie pierwsze prace związane z projektem TeBelSi.

Studenci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi są coraz liczniejszą grupą na uczelniach wyższych, a system edukacji i wykładowcy muszą sprostać ich potrzebom i wyjść na przeciw chęci zdobycia wykształcenia.

EXPERTISE to projekt dotyczący wymiany praktyk w celu edukowania, rozpoznawania i szkolenia umiejętności sprzyjających zatrudnieniu. Realizowany w ramach programu Erasmus+.

Zaproszenie na seminarium organizowane w ramach projektu CHOICE

Przedstawiciele WSBiNoZ uczestniczyli w pierwszym spotkaniu partnerskim organizowanym w Turcji przez Uniwersytet w Gaziantep.

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu jest partnerem międzynarodowego projektu edukacyjnego HEALTH, który adresowany jest do obecnych jak i przyszłych specjalistów z zakresu BHP.

Ekipa projektu EXPERTISE spotkała się po raz drugi, tym razem w stolicy Grecji – Atenach.

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu jest partnerem europejskiego projektu edukacyjnego LIKE - Life skills for improving primary school environment

W minioną niedzielę ekipa Medyka wzięła udział w wyjątkowym wydarzeniu Biegu Kobiet – Zawsze Pier(w)si.

W zeszłym tygodniu gościliśmy w WSBiNoZ przedstawicieli szkół oraz organizacji szkoleniowych z Hiszpanii, Słowenii i Włoszech.

Już we wtorek w WSBiNoZ odbędzie się międzynarodowe spotkanie w ramach europejskiego projektu ICARO. Odwiedzą nas goście z Hiszpanii, Słowenii oraz Włoszech.

EXPERTISE - wymiana dobrych praktyk w celu edukowania, uznania oraz szkolenia umiejętności sprzyjających zatrudnieniu

W ramach projektu ICARO partnerzy projektu mieli za zadanie przeprowadzić roczne warsztaty dla uczniów w wieku 11-16 lat.

Drugie spotkanie projektowe odbyło się w październiku 2017 roku w Perugii.

Projekt CHOICE - Model edukacyjny oparty na dramie.

Projekt ICARO ma na celu dostarczenie nauczycielom narzędzi i wsparcia w pracy z uczniami z problemami agresji i adaptacji w szkole.

CHOICE - Badania na temat uzależnienia od narkotyków, technologii/Internetu i hazardu oraz zarządzania emocjami w określonych sytuacjach życia codziennego

Wyższa Szkoła Biznesu i nauk o Zdrowiu została partnerem w projekcie FAS, którego celem jest  zapobieganie przedwczesnemu kończeniu nauki

WSBINOZ koordynatorem projektu CHOICE - EMPOWERMENT PRACTICES FOR STUDENTS' CHOICE AGAINST INTERNET, DRUGS AND GAMBLING ADDICTION

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu realizuje europejski projekt edukacyjny o przeciwdziałaniu przemocy wśród uczniów w wieku 11-16 lat.