Kontakt

Kontakt

Zapraszamy do Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

ul. Piotrkowska 278,
90-361, Łódź
(wejście od ul. Milionowej)



KANCELARIA/REKTORAT

tel./fax: (42) 683 44 22
uczelnia@medyk.edu.pl


REKRUTACJA:

tel.: 42 683 44 18
rekrutacja@medyk.edu.pl

Rektor Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu W Łodzi

prof. nzw. dr Teresa Janicka-Panek

Pokój 110

Dostępność:
Po wcześniejszym umówieniu w Rektoracie Uczelni

Adres e-mail: uczelnia@medyk.edu.pl

Prorektor ds. Organizacji Studiów i Jakości Kształcenia

prof. nzw. dr Wojciech Welskop

 

Pokój 107

Dostępność:

środa – godz. 11:00-13:00

czwartek - godz. 13:00-15:00

 

Adres e-mail: w.welskop@medyk.edu.pl

Kanclerz WSBiNoZ

mgr Michał Orski


Dostępność:
Po wcześniejszym umówieniu w Rektoracie Uczelni

Adres e-mail: uczelnia@medyk.edu.pl

Wicekanlerz ds. finansowych

mgr Przemysław Pirek

 

Dostępność:
Po wcześniejszym umówieniu w Rektoracie Uczelni


p.pirek@medyk.edu.pl

Wicekanclerz ds. rozwoju kierunku kosmetologia

mgr Anna Drobnik

Pokój 104


Adres e-mail: a.drobnik@medyk.edu.pl

Dyrektor Instytutu Nauk Społecznych

prof. nzw. dr Wojciech Welskop

Pokój 107

Adres e-mail: w.welskop@medyk.edu.pl

Dyrektor Instytutu Dietetyki

dr Agnieszka Gutowska-Wyka

 

Pokój 106


Dostępność:

Każdy czwartek godz. 8.15-9.45

9.02.19 godz.10.00 – 11.00

 

Adres e-mail: a.gutowska@medyk.edu.pl

Dyrektor Instytutu Kosmetologii

dr Katarzyna Malinowska

Pokój 106


Dostępność:
środa - godz. 15:00-16:00

 

Adres e-mail: k.malinowska@medyk.edu.pl

Koordynatorzy ds. zawodowych praktyk studenckich

KOORDYNATOR DS. ZAWODOWYCH PRAKTYK STUDENCKICH

NA KIERUNKU DIETETYKA (studia I-go i II stopnia)

 

dr inż. Anna Sztekmiller-Szymańska

Pokój 104

każdy czwartek od 9:30-10:30

26.01.2019  8:45-9:45


Adres e-mail: a.sztekmiller@medyk.edu.pl

 

KOORDYNATOR DS. ZAWODOWYCH PRAKTYK STUDENCKICH

NA KIERUNKU KOSMETOLOGIA (studia I-go stopnia)

 

dr Marta Klimczyk-Caryk
Adres e-mail: m.klimczyk@medyk.edu.pl


KOORDYNATOR DS. ZAWODOWYCH PRAKTYK STUDENCKICH

NA KIERUNKU KOSMETOLOGIA (studia II-go stopnia)

 

mgr Joanna Kuglarz-Kwarcińska
Adres e-mail: j.kuglarz@medyk.edu.pl



KOORDYNATOR DS. ZAWODOWYCH PRAKTYK STUDENCKICH

NA KIERUNKU PEDAGOGIKA (studia I-go i II-go stopnia)

 

dr Joanna Paul-Kańska
Adres e-mail: j.paul@medyk.edu.pl  

KOORDYNATOR DS. ZAWODOWYCH PRAKTYK STUDENCKICH

NA KIERUNKU BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE (studia I-go stopnia)

 

dr Violetta Tanaś
Adres e-mail: v.tanas@medyk.edu.pl

Koordynatorzy ds. e-learningu

KOORDYNATOR DS. E-LEARNINGU NA KIERUNKU DIETETYKA (studia I-go i II stopnia)

 

dr inż. Anna Sztekmiller-Szymańska

Pokój 104
Adres e-mail: a.sztekmiller@medyk.edu.pl


KOORDYNATOR DS. E-LEARNINGU NA KIERUNKU KOSMETOLOGIA (studia I-go stopnia)

 

dr Marta Klimczyk-Caryk
Adres e-mail: m.klimczyk@medyk.edu.pl

KOORDYNATOR DS. E-LEARNINGU NA KIERUNKU PEDAGOGIKA (studia I-go i II-go stopnia)

 

dr Joanna Paul-Kańska
Adres e-mail: j.paul@medyk.edu.pl  

 

KOORDYNATOR DS. E-LEARNINGU NA KIERUNKU BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE (studia I-go stopnia) ORAZ PSYCHOLOGIA (studia jednolite magisterskie)

 

dr Violetta Tanaś
Adres e-mail: v.tanas@medyk.edu.pl

Pełnomocnik ds. osób niepełnosprawnych

dr Bogusława Kowacka
pelnomocnik@medyk.edu.pl


każdy pierwszy wtorek miesiąca w godzinach 13.30 – 14.00 w budynku Uczelni sala masażu (parter).

Dziekanat studiów licencjackich i magisterskich

 

Agnieszka Stasiak

Kierownik Dziekanatu i Działu Rekrutacji

tel.: 042 683 44 18
fax.: 042 683 44 28
a.stasiak@medyk.edu.pl

 

Małgorzata Zamerska
Specjalista ds. Studenckich
tel.: 042 683 44 18
fax.: 042 683 44 28
m.zamerska@medyk.edu.pl


Godziny otwarcia dziekanatu:

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 9:00 - 13:00
Środa: 13:00 - 16:00
Czwartek: 9:00 - 13:00
Piątek: 13:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

 

Dział studiów podyplomowych i kursów

Ewelina Bursztynowicz


p.o. Pełnomocnik Rektora ds. Studiów Podyplomowych
tel.: 042 683 44 44
e.bursztynowicz@medyk.edu.pl


Katarzyna Pawlak

Specjalista ds. Organizacyjnych
tel.: 042 683 44 44
k.pawlak@medyk.edu.pl


Dział studiów podyplomowych jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Dział organizacji studiów

Katarzyna Broż
Kierownik Działu DOS
k.broz@medyk.edu.pl


Marta Grochala

Specjalista ds. organizacji studiów
m.grochala@medyk.edu.pl

tel.: 042 683 44 14


Godziny pracy działu:

Pn-Pt 8:00-16:00

Dział finansowy

Przemysław Pirek

Wicekanclerz ds. finansowych
p.pirek@medyk.edu.pl



Katarzyna Wanderska
Specjalista ds. Studenckich
tel.: 042 683 44 26
fax.: 042 683 44 28
k.wanderska@medyk.edu.pl

 

Paulina Hofman

tel.: 042 683 44 26
fax.: 042 683 44 28
p.hofman@medyk.edu.pl

 

Dział Finansowy będzie czynny w ciągu tygodnia w następujących godzinach:

 

Poniedziałek : zamknięte
Wtorek: 9-13
Środa: 13-16
Czwartek : 9-13
Piątek : 13-16

oraz w każdą drugą sobotę miesiąca.

Dział marketingu

tel.: 042 683 44 54
e-mail: promocja@medyk.edu.pl

Aleksandra Mysiakowska
Pełnomocnik Kanclerza ds. Relacji Zewnętrznych
Kierownik Działu Marketingu
kom.: 663 771 270

a.mysiakowska@medyk.edu.pl


Magdalena Kubiak
Grafik
Specjalista ds. marketingu
kom.: 665 100 473
m.kubiak@medyk.edu.pl


Dział czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

Samorząd Studentów Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu

SAMORZĄD STUDENCKI WSBiNoZ:

Przewodniczący: Adam Wódz

Wiceprzewodnicząca: Aleksandra Pawlak

Sekretarz: Karolina Mordaka

 

Senatorowie:

Mariusz Kacprzyk

Marzena Pliszko

Joanna Dobrzyńska 

Karolina Dulęba-Kasza

Kontakt mailowy: samorzad@medyk.edu.pl

Centrum Europejskich Inicjatyw Edukacyjnych oraz program Erasmus

dr Wojciech Welskop

Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+
Pokój: 107

Dostępność:
środa – czwartek – godz. 12:00-14:00

ul. Piotrkowska 278
90-361, Łódź
Telefon: +48 42 683 44 05
Faks: +48 42 683 44 22
E-mail: erasmus@medyk.edu.pl



mgr Angelika Janicka
Asystent Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus+

Kancelaria / Rektorat

Dostępność:
poniedziałek – piątek – godz. 10:00-14:00
ul. Piotrkowska 278
90-361, Łódź
Telefon: +48 42 683 44 22
Faks: +48 42 683 44 22
E-mail: a.janicka@medyk.edu.pl


CENTRUM EUROPEJSKICH INICJATYW EDUKACYJNYCH

pokój: 102
ul. Piotrkowska 278
telefon: +48 42 683 44 26
fax: +48 42 683 44 22
e-mail: project@medyk.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

mgr Angelika Janicka

e-mail: iod@medyk.edu.pl

 

adres korespondencyjny:

WSBiNoZ w Łodzi

Inspektor Ochrony Danych

Piotrkowska 278, 90-361 Łódź

created by: Strony Internetowe Łódź