Kontakt

Kontakt

Zapraszamy do Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

ul. Piotrkowska 278,
90-361, Łódź
(wejście od ul. Milionowej)



KANCELARIA/REKTORAT

tel./fax: (42) 683 44 22
uczelnia@medyk.edu.pl


REKRUTACJA:

tel.: 42 683 44 18
rekrutacja@medyk.edu.pl

Rektor Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu W Łodzi

Prof. WSBiNoZ dr Teresa Janicka-Panek

Pokój 110

Dostępność:
Po wcześniejszym umówieniu w Rektoracie Uczelni

Adres e-mail: uczelnia@medyk.edu.pl

Prorektor ds. Organizacji Studiów i Jakości Kształcenia

dr Wojciech Welskop

Pokój 107

Dostępność:

środa - 11:00-13:00

czwartek 13:00-15:00



Adres e-mail: w.welskop@medyk.edu.pl

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu

dr Joanna Paul-Kańska

Pokój 106

Prodziekan ds. Kierunku Dietetyka

Dr Agnieszka Gutowska-Wyka

Pokój 106


Dostępność:
Środa - godz. 09:00-11:00
Czwartek - godz. 12:00-14:00

Prodziekan ds. Kierunku Kosmetologia

dr Katarzyna Malinowska

Pokój 106

Prodziekan ds. Kierunku Pedagogika

dr Wojciech Welskop

Pokój 107


Dostępność:
Środa - godz. 11:00-13:00
Czwartek - godz. 13:00-15:00


Podczas zjazdów:
06 maja 2017 – 8:30-9:15
18 czerwca 2017 – 15:15-16:00

Adres e-mail: w.welskop@medyk.edu.pl

Opiekunowie praktyk poszczególnych kierunków

OPIEKUN PRAKTYK NA KIERUNKU DIETETYKA (studia I-go i II stopnia)

dr Anna Sztekmiller-Szymańska
Pokój 104
Adres e-mail: a.sztekmiller@medyk.edu.pl



OPIEKUN PRAKTYK NA KIERUNKU KOSMETOLOGIA (studia I-go stopnia)

dr Marta Klimczyk-Caryk
Adres e-mail: martaklimczyk@jahoo.pl



OPIEKUN PRAKTYK NA KIERUNKU KOSMETOLOGIA (studia II-go stopnia)

mgr Joanna Kuglarz
Adres e-mail: j.kuglarz@medyk.edu.pl



OPIEKUN PRAKTYK NA KIERUNKU PEDAGOGIKA (studia I-go stopnia)

dr Karolina Grzywińska-Aleksandrowicz
Adres e-mail: k.grzywinska85@gmail.com


OPIEKUN PRAKTYK NA KIERUNKU PEDAGOGIKA (studia II-go stopnia)

dr Piotr Dzieduszyński
Adres e-mail: lithops1@wp.pl

Pełnomocnik ds. Kierunku Dietetyka

Anna Sztekmiller-Szymańska

ul. Piotrkowska 278
90-361, Łódź
tel.: 042 683 44 46

a.sztekmiller@medyk.edu.pl

Pełnomocnik ds. osób niepełnosprawnych

dr Bogusława Kowacka
pelnomocnik@medyk.edu.pl


każdy pierwszy wtorek miesiąca w godzinach 13.30 – 14.00 w budynku Uczelni sala masażu (parter).

Dziekanat studiów licencjackich i magisterskich

Żaneta Włochyńska
Kierownik Dziekanatu i Działu Rekrutacji
tel.: 042 683 44 18
fax.: 042 683 44 28
z.wlochynska@medyk.edu.pl

 

Agnieszka Stasiak

Specjalista ds. studenckich i rekrutacji

tel.: 042 683 44 18
fax.: 042 683 44 28
a.stasiak@medyk.edu.pl

 
Anna Rakowska
Specjalista ds. Studenckich
tel.: 042 683 44 18
fax.: 042 683 44 28
a.rakowska@medyk.edu.pl


Godziny otwarcia dziekanatu:

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 9:00 - 13:00
Środa: 13:00 - 16:00
Czwartek: 9:00 - 13:00
Piątek: 13:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

 

Dział studiów podyplomowych i kursów

Ewelina Bursztynowicz


p.o. Pełnomocnik Rektora ds. Studiów Podyplomowych
tel.: 042 683 44 44
e.bursztynowicz@medyk.edu.pl


Katarzyna Pawlak

Specjalista ds. Organizacyjnych
tel.: 042 683 44 44
k.pawlak@medyk.edu.pl


Dział studiów podyplomowych jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Dział organizacji studiów

Katarzyna Broż
Kierownik Działu DOS
k.broz@medyk.edu.pl


Marta Grochala
m.grochala@medyk.edu.pl

tel.: 042 683 44 14


Godziny pracy działu:

Pn-Pt 8:00-16:00

Dział finansowy

Przemysław Pirek

Wicekanclerz ds. finansowych
p.pirek@medyk.edu.pl



Katarzyna Wanderska
Specjalista ds. Studenckich
tel.: 042 683 44 26
fax.: 042 683 44 28
k.wanderska@medyk.edu.pl

 

Ewa Kwarciana

tel.: 042 683 44 26
fax.: 042 683 44 28
e.kwarciana@medyk.edu.pl

 

Dział Finansowy będzie czynny w ciągu tygodnia w następujących godzinach:

 

Poniedziałek : zamknięte
Wtorek: 9-13
Środa: 13-16
Czwartek : 9-13
Piątek : 13-16

oraz w każdą drugą sobotę miesiąca.

Dział marketingu

tel.: 042 683 44 54
e-mail: promocja@medyk.edu.pl

Aleksandra Mysiakowska
Pełnomocnik Kanclerza ds. Relacji Zewnętrznych
Kierownik Działu Marketingu
kom.: 663 771 270

a.mysiakowska@medyk.edu.pl


Magdalena Kubiak
Grafik
Specjalista ds. marketingu
kom.: 665 100 473
m.kubiak@medyk.edu.pl


Dział czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

Samorząd Studentów Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu

SAMORZĄD STUDENCKI WSBiNoZ:

Przewodniczący: Adam Wódz

Wiceprzewodnicząca: Aleksandra Pawlak

Sekretarz: Karolina Mordaka

 

Senatorowie:

Mariusz Kacprzyk

Marzena Pliszko

Joanna Dobrzyńska 

Karolina Dulęba-Kasza

Kontakt mailowy: samorzad@medyk.edu.pl

Centrum Europejskich Inicjatyw Edukacyjnych oraz program Erasmus

dr Wojciech Welskop

Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+
Pokój: 107

Dostępność:
środa – czwartek – godz. 12:00-14:00

ul. Piotrkowska 278
90-361, Łódź
Telefon: +48 42 683 44 05
Faks: +48 42 683 44 22
E-mail: erasmus@medyk.edu.pl



mgr Angelika Janicka
Asystent Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus+

Kancelaria / Rektorat

Dostępność:
poniedziałek – piątek – godz. 10:00-14:00
ul. Piotrkowska 278
90-361, Łódź
Telefon: +48 42 683 44 22
Faks: +48 42 683 44 22
E-mail: a.janicka@medyk.edu.pl


CENTRUM EUROPEJSKICH INICJATYW EDUKACYJNYCH

pokój: 102
ul. Piotrkowska 278
telefon: +48 42 683 44 26
fax: +48 42 683 44 22
e-mail: project@medyk.edu.pl

created by: Strony Internetowe Łódź