Poznaj nas bliżej...

Historia uczelni

• KWIECIEŃ
    Utworzenie Filii w Szczawnie-Zdroju.
    Nadanie uprawnień do prowadzenia studiów I i II stopnia na kierunku kryminologia w Szczawnie-Zdroju.
    Nadanie uprawnień do prowadzenia studiów II stopnia na kierunku kryminologia w Filii w Rybniku

• MAJ
    Nadanie uprawnień do prowadzenia studiów II stopnia na kierunku kryminologia.
    Nadanie uprawnień do prowadzenia studiów I stopnia na kierunku kryminologia w Filii w Rybniku

• MARZEC
    Nadanie uprawnień do prowadzenia studiów I stopnia na kierunku kryminologia.
  • CZERWIEC
    Nadanie uprawnień do prowadzenia studiów Ii stopnia na kierunku pedagogika w Filii w Rybniku

• MAJ
    Kierunek pedagogika otrzymuje pozytywną, bardzo wysoką ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej przy Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
  • LISTOPAD
    Kierunek kosmetologia otrzymuje pozytywną, bardzo wysoką ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej przy Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

• LIPIEC
    Nadanie uprawnień do prowadzenia jednolitych studiów magisterskich na kierunku prawo.

• LIPIEC
    Nadanie uprawnień do prowadzenia jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia.
  • LUTY
    Uroczyste otwarcie Filii w Rybniku.
  • PAŹDZIERNIK
    Nadanie uprawnień do prowadzenia studiów I stopnia na kierunku pedagogika w Filii w Rybniku.
    I Inauguracja Roku Akademickiego w Filii w Rybniku.

• LIPIEC
    Nadanie uprawnień do prowadzenia studiów I stopnia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne.
  • PAŹDZIERNIK
    Utworzenie Filii w Rybniku.

• STYCZEŃ-GRUDZIEŃ
    Jubileusz X-lecia Uczelni.
  • WRZESIEŃ
    Nadanie uprawnień do prowadzenia studiów II stopnia na kierunku dietetyka.

• LIPIEC
    Nadanie uprawnień do prowadzenia studiów II stopnia na kierunku kosmetologia.

• LIPIEC
    Nadanie uprawnień do prowadzenia studiów II stopnia na kierunku pedagogika.

• CZERWIEC
    Kierunek pedagogika otrzymuje pozytywną, bardzo wysoką ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej przy Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
  • SIERPIEŃ
    Kierunek kosmetologia otrzymuje pozytywną, bardzo wysoką ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej przy Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

• PAŹDZIERNIK
    V-lecie Uczelni – 5 rocznica pierwszej Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego.

• LIPIEC
    Nadanie uprawnień do prowadzenia studiów I stopnia na kierunku pedagogika.
  • PAŹDZIERNIK
    Nadanie uprawnień do prowadzenia studiów I stopnia na kierunku dietetyka.
    Uruchomienie studiów podyplomowych.

• LUTY
    Wpis do Rejestru Uczelni niepublicznych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod numerem 187.
  • MARZEC
    Uroczystość otwarcia Uczelni oraz wręczenie indeksu numer 01.
  • PAŹDZIERNIK
    Pierwsza uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego.

• WRZESIEŃ
    Uzyskanie pozwolenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na utworzenie uczelni i nadanie uprawnień do prowadzenia studiów I stopnia na kierunkach kosmetologia.