Dietetyka

więcej

Wykładowcy, praktycy

dr Agnieszka Gutowska-Wyka

psycholog, wykładowca, prowadzi warsztaty umiejętności interpersonalnych dla nauczycieli, specjalista w zakresie psychologicznych aspektów nadwagi i otyłości - prowadziła m.in.  program oddziaływań psychologicznych wspomagających redukcję nadwagi u młodzieży. Uczestniczka wielu konferencji naukowych oraz autorka publikacji naukowych z zakresu nadwagi i otyłości

 

dr n. med. Katarzyna Łokieć

dietetyk, specjalista żywienia, wykładowca. Na co dzień związana m.in.: z Centralnym Szpitalem Klinicznym w Łodzi,  Centrum Leczenia i Profilaktyki Otyłości w Zgierzu. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Uczestniczka i prelegentka wielu konferencji naukowych, szkoleń i kursów związanych z dietetyką kliniczną.

 

mgr Paweł Drużek

psycholog sportu, wykładowca, coach. Pracuje i prowadzi treningi mentalne z zawodnikami z Polski i całego świata, drużynami sportowymi z całej Polski oraz Orto Med Sport

 

dr Anna Sztekmiller-Szymańska

konsultant dietetyczny w firmie Centrum Szkoleniowo - Konferencyjnym (prowadzenie wywiadów żywieniowych, konsultacje dietetyczne, układanie indywidualnych diet, układanie jadłospisów dietetycznych dla restauracji cateringu dietetycznego). Współpracuje z Kliniką Zdrowego Żywienia przy Centrum Medycznym Świętej Rodziny w Łodzi, planowane poszerzenie współpracy jako Edukator dietetyczny w klinice.

 

mgr Paulina Lenart

dietetyk, specjalista żywienia, wykładowca. Właścicielka Poradni Dietetycznej „Szczypiorek” w Łodzi. Certyfikowany Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Współautorka publikacji nt. żywienia małych dzieci. Uczestniczka wielu konferencji naukowych, szkoleń i kursów związanych z dietetyką kliniczną.

 

Pełna Kadra Katedry Dietetyki

created by: Strony Internetowe Łódź