Dla Studenta

Oferty pracy

Aktualne oferty pracy oraz informacje o warsztatach z zakresu "doradztwa zawodowego":

Zaproszenie na Ogólnopolską studencką konferencję naukową "XIV wiosna z fizjoterapią"
Program Ambasadorów CSR

 Ruszyła ogólnopolska rekrutacja do programu Ambasadorów CSR

 

Wystartował nabór zgłoszeń do 16. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Studentów i studentki czekają spotkania i warsztaty z topowymi ekspertami CSR w Polsce, rozwiązywanie biznesowych case’ów oraz możliwość działania na rzecz zmian społecznych poprzez prowadzenie własnych projektów promujących tematykę społecznej odpowiedzialności biznesu. Zgłoszenia do 20 grudnia poprzez formularz na stronie odpowiedzialnybiznes.pl/lob/rekrutacja/.

Studentki i studenci zainteresowani tematem CSR (ang. Corporate Social Responsibility – społeczna odpowiedzialność biznesu) i chcący rozwijać się w tym obszarze, mogą już aplikować do 16. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu – jedynego w Polsce tak prestiżowego i nastawionego na praktykę bezpłatnego projektu edukacyjnego dotyczącego CSR. Rekrutacja odbywa się poprzez formularz dostępny na stronie odpowiedzialnybiznes.pl/lob i potrwa do 20 grudnia.

Uczestnictwo w programie Ambasadorów CSR to dla studentów i studentek okazja, by poznać od wewnątrz branżę CSR oraz budować sieć kontaktów ze światem biznesu, administracji rządowej, organizacji pozarządowych i studenckich kół naukowych. Ambasadorzy CSR zyskują więc nie tylko wiedzę, ale i praktyczne umiejętności przydatne w późniejszej pracy zawodowej. Liga Odpowiedzialnego Biznesu to program zgodny z misją Forum Odpowiedzialnego Biznesu: “działając na rzecz zrównoważonego rozwoju, inspirujemy biznes, który zmienia świat, łączymy ludzi, którzy zmieniają biznes” – mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna i członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Każdego roku w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu działa grupa Ambasadorów CSR z całej Polski. Reprezentują oni swoje uczelnie i przyczyniają się do popularyzacji koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu w swoim środowisku. Jak przyznają sami Ambasadorzy, ich zaangażowanie przynosi im nie tylko korzyści zawodowe, ale w znacznej mierze pozwala na rozwój umiejętności miękkich oraz budowanie sieci kontaktów. Udział w programie stwarza okazję do zdobycia wiedzy z zakresu zrównoważonego rozwoju, raportowania niefinansowego, komunikacji społecznej, work-life-balance czy ochrony klimatu.

W ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu Ambasadorzy CSR uczestniczą w spotkaniach i warsztatach z topowymi specjalistami w Polsce i rozwiązują konkretne case’y CSR. Organizują także własne wydarzenia i projekty promujące tematykę społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Ścieżki edukacyjne z opiekunami merytorycznymi

Program Ambasadorów CSR oparty jest na ścieżkach edukacyjnych, których opiekunami są firmy – partnerzy strategiczni Forum Odpowiedzialnego Biznesu. 16. edycja Ligi Odpowiedzialnego Biznesu będzie składała się z czterech ścieżek:

 

 

 • kultura organizacyjna, opiekun spotkania: CCC
 • komunikacja a CSR, opiekun spotkania: Henkel Polska
 • zarządzanie a CSR, opiekun spotkania: Bank BNP Paribas Bank Polska
 • zarządzanie różnorodnością, opiekun spotkania:: ERGO Hestia

Studenci, którzy zostaną zaproszeni do XVI edycji LOB po zakończonej rekrutacji będą uczestniczyć w czterech weekendowych zjazdach. Podczas spotkań nie tylko zdobędą wiedzę z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, ale również będą mieli możliwość poznać praktyków biznesu, którzy na co dzień wdrażają działania CSR w swoich firmach.

O Lidze Odpowiedzialnego Biznesu

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu budujący nowe kadry menedżerów i przedsiębiorców, animatorów społecznych, liderów zmian i przede wszystkim odpowiedzialnych ludzi. Powstał w 2004 roku z inicjatywy Forum Odpowiedzialnego Biznesu i kół naukowych skupiających studentów zainteresowanych CSR. W ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu funkcjonuje program Ambasadorów CSR i Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o CSR.  Więcej o Lidze Odpowiedzialnego Biznesu na stronie internetowej odpowiedzialnybiznes.pl/lob.

 

Organizator: Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Opiekunowie ścieżek edukacyjnych XVI edycji LOB: Bank BNP Paribas, CCC, ERGO Hestia, Henkel

Patroni medialni: AIESEC, dlastudenta.pl, IMM, Proto.pl, Odpowiedzialnybiznes.pl

 

Kontakt dla mediów:

Koordynatorka programu Liga Odpowiedzialnego Biznesu

Aleksandra Jelska

e-mail: aleksandra.jelska@fob.org.pl

tel: 512 576 620

Zaproszenie do udziału w projekcie „Aktywny absolwent”
Oferta rekrutacyjna "Mały Geniusz"
Zapraszamy na Targi pracy i praktyk

Jak co roku w Łodzi odbywają się Targi pracy i praktyk.

07 listopada 2019, godz. 10.00 -16.00

EXPO Łódź

Zapraszamy do zapoznania się z linkiem

https://www.absolvent.pl/talentdays/lodz-targi-pracy

Wolontariusz "Krwinka" poszukiwany

WOLONTARIUSZ POSZUKIWANY

 

Zostań wolontariuszem Fundacji dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka”.

 

Wolontariuszem akcyjnym może zostać każdy, kto ma trochę wolnego czasu na propagowanie idei pomocy dzieciom onkologicznie chorym. Mały czy duży, młodszy czy starszy – dzięki wspólnej zabawie będzie mógł zainspirować wszystkich do wspierania działań Fundacji. Bierzemy udział w wydarzeniach sportowych, kulturalnych, targowych…

 

Wolontariusz medyczny to osoba, której pomoc polega na odwiedzaniu naszych podopiecznych w Centralnym Szpitalu Klinicznym UM, Uniwersyteckim Centrum Pediatrii
im. M. Konopnickiej, ul. Pankiewicza 16 (ul. Sporna 36/50) w Łodzi.

Dobroczyńca spędza czas z dziećmi tak, aby uprzyjemnić im pobyt na oddziale i spowodować pojawienie się uśmiechu. Choroby nowotworowe są dużym obciążeniem  dla rodziców małych pacjentów, dlatego każda wizyta wolontariusza i pomoc w zorganizowaniu czasu podczas pobytu dziecka w szpitalu jest nieoceniona.

Szkolenie wolontariuszy odbędzie się 24.10.2019r. o godzinie 17.00

w auli Centralnego Szpitala Klinicznego UM

Uniwersyteckiego Centrum Pediatrii i. M. Konopnickiej

przy ul. Pankiewicza 16 (ul. Spornej 36/50) w Łodzi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

      

Fundacja „Krwinka” od 23 lat pomaga podopiecznym cierpiącym na choroby nowotworowe, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci z regionu łódzkiego.  Wszystkie nasze działania realizowane są
z myślą o tym, by dzieci chorujące na nowotwory - w odpowiednich warunkach i otoczone wszechstronną opieką – jak najszybciej powracały do zdrowia.

 
Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego. Nie prowadzi działalności gospodarczej,
ani odpłatnej pożytku publicznego. Wszechstronną pomoc dzieciom i ich rodzinom finansuje
z darowizn i pozyskanych kwot 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

 

 

 

 

 

 

www.krwinka.org

Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka”

90-273 Łódź, ul. Rewolucji 1905r. 9,

tel. 42 661 80 52

fundacja@krwinka.pl

 

Specjalista ds. Administracji
Oferta pracy dla podologa
Ogłoszenie o pracę dla osób z niepełnosprawnością
Sky Hub to nowoczesne biuro co-workingowe w samym centrum Łodzi

Sky Hub to nowoczesne biuro co-workingowe w samym centrum Łodzi (15 piętro słynnego wieżowca Red Tower) oraz szereg wydarzeń, których celem będzie integracja młodego biznesu w województwie łódzkim. To także pierwszy tego typu projekt w Polsce Centralnej, którego pomysłodawcą i realizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

 

 

Czym jest SkyHub?

 • 250 m2 bezpłatnej przestrzeni do pracy
  Przestrzeń podzielona jest na dwie strefy – „serca” i „rozumu” – jedna umożliwia komfortową pracę samodzielną i zespołową, jest przestrzenią co-workingową z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz komfortowymi, zamykanymi szafkami dla gości. Druga natomiast, jest strefą relaksu – wyposażoną w wygodne kanapy miejscem odpoczynku przy dobrej kawie. W zależności od zapotrzebowania goście będą mogli skorzystać ze sprzętów biurowych i multimedialnych, czy zarezerwować pokój w celu pracy indywidualnej lub odbycia spotkań. Całość uzupełnia wyjątkowa panorama Łodzi!

 • Spotkania z mentorami
  Indywidualne porady mentorskie, pod okiem doświadczonych przedsiębiorców oraz liderów lokalnego biznesu na czele z twórcą mBanku - Sławomirem Lachowskim czy Filipem Miłoszewskim - założycielem Listonica. Podczas tych bezpłatnych spotkań młodzi przedsiębiorcy, start-upowcy i ludzie z pomysłem na biznes będą mogli skonsultować jego wartość biznesową, sposób na rozwój, zainspirować się i zasięgnąć opinii najlepszych!

 • Porady eksperckie
  Każda firma codziennie mierzy się z różnego rodzaju wyzwaniami. Bezpłatne porady ekspertów (w formie dyżurów) z różnych dziedzin będą odpowiedzią na bolączki przedsiębiorców z regionu łódzkiego. W ramach spotkań z ekspertami będzie możliwość skonsultowania problemów z zakresu prawa, księgowości, marketingu i sposobów promocji firmy, psychologii biznesu, negocjacji, personal brandingu, pozyskiwania dofinansowań, weryfikacji modelu biznesowego własnej działalności lub nowoczesnych metod pracy i rozwiązywania problemów w przedsiębiorstwie (m.in. metodą design thinking).

 • Inspirujące wydarzenia!
  Meetingi, prelekcje, warsztaty oraz hackhatony, których głównym celem jest networking, zdobywanie wartościowych kontaktów biznesowych i wymiana doświadczeń pomiędzy start-upami, przedsiębiorcami oraz ludźmi z pomysłem na biznes. W ofercie SkyHub pojawią się m.in. tematyczne prelekcje z gośćmi z kraju i ze świata, cykle warsztatów dla zespołów projektowych prezentujących innowacyjne koncepcje biznesowe i wiele innych… SkyHub umożliwi także wyjątkowym projektom/start-upom międzynarodową promocję na branżowych wydarzeniach targowych!

 • Platforma współpracy największych łódzkich uczelni wyższych
  SkyHub będzie pierwszą i jedyną w Łodzi przestrzenią współpracy i integracji największych łódzkich uczelni wyższych – Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Sztuk Pięknych. W ofercie SkyHub pojawią się m.in. otwarte tematyczne wykłady specjalistyczne i dyskusje prowadzone przez wykładowców akademickich, a studenci zyskają dodatkową przestrzeń do wspólnych prac projektowych, tworzenia multidyscyplinarnych zespołów, czy rozwijania pomysłów na biznes z wykorzystaniem zasobów międzyuczelnianych. SkyHub będzie również otwarty na różnorodne studenckie inicjatywy i eventy.

 

SkyHub – dla kogo dedykowana jest ta inicjatywa?

„Ci którzy są wystarczająco szaleni,
by myśleć, ze są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają”

Steve Jobs


To projekt skierowany do przedsiębiorców z województwa łódzkiego i wszystkich osób, które pragną tworzyć własne projekty startupowe, mają nowatorskie pomysły lub po prostu pragną popracować w komfortowej atmosferze, a przy okazji nawiązać cenne kontakty biznesowe.
SkyHub stanie się przestrzenią integrującą biznes w województwie łódzkim, umożliwiającą wymianę doświadczeń, pozyskiwanie kontaktów i wyjątkową platformą współpracy, która udowodni, że łódzkie jest przedsiębiorcze i kreatywne!


Więcej informacji i aktualne wydarzenia dostępne na:

www.skyhub.lodzkie.pl oraz na fanpage’u na Facebooku @skyhublodzkie.

Kontakt:
Mateusz Kopij Tel. 510 105 447 mateusz.kopij@lodzkie.pl
Michał Izydorczyk Tel: 609 279 088, michal.izydorczyk@lodzkie.pl

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego. Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi.

Fundacja Aktywizacja - zaproszenie na Targi Pracy dla osób z niepełnosprawnością
Konkurs Akademii Dietetyki „Nowe trendy w dietetyce – II edycja”

Akademia Dietetyki ogłasza kolejną edycję ogólnopolskiego konkursu na najciekawszy artykuł popularnonaukowy. Zadaniem konkursu jest napisanie oryginalnego artykułu popularnonaukowego z zakresu dietetyki lub nauk o żywieniu na temat dowolnie wybrany przez autora, ale dotyczący nowości ze świata dietetyki.

Celem konkursu jest umożliwienie rozwoju młodym specjalistom oraz zdobycie cennego zawodowego doświadczenia. Co więcej, konkurs zachęca studentów i absolwentów do kształcenia się w obszarze pisania prac poglądowych opartych na publikacjach naukowych.

Konkurs adresowany jest do wszystkich studentów i absolwentów II stopnia oraz absolwentów I stopnia studiów na kierunku: dietetyka, technologia żywności, biotechnologia i innych kierunków pokrewnych.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać już od 10 listopada 2017 r. Prace konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym i skanem dyplomu można nadsyłać do 10 stycznia 2018 r.

Do konkursu będą przyjmowane prace napisane w języku polskim, o objętości 4500 – 6000 znaków (bez spacji). Artykuły muszą być napisane zgodnie z zasadami tworzenia prac poglądowych. Każdy tekst musi posiadać bibliografię, natomiast może zawierać tabele, wykresy, schematy.

Prace konkursowe proszę przesyłać na adres konkurs@akademiadietetyki.pl

Autorzy najlepszych i najciekawszych artykułów zostaną nagrodzeni płatnym stażem organizowanym przez Akademię Dietetyki. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie www.akademiadietetyki.pl.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami i regulaminem konkursu, dostępnymi na stronie internetowej Akademii Dietetyki www.akademiadietetyki.pl.

Doradca klienta z j. niemieckim

Uznany lider w outsourcingu procesów biznesowych (BPO) poszukuje pracowników. Obsługujemy kilka branż, w tym turystyczną, ubezpieczeniową, usług finansowych, opieki zdrowotnej, produkcję, sprzedaż detaliczną i dystrybucję. Wykonujemy także procesy korporacyjne, takie jak finanse i księgowość, obsługa klienta, badania i analizy dla ponad 200 klientów. Naszym klientom dostarczamy najwyższą wartość, wprowadzając doskonałość operacyjną i pogłębioną ekspertyzę.

 

Chcesz być częścią globalnego zespołu aktywnie współpracującego z klientami? Cenisz sobie pracę zespołową z ludźmi z różnych kultur?

 

Dołącz do naszego zespołu!

Doradca klienta z j. niemieckim

Zakres odpowiedzialności:

 • Kontakt z klientem indywidualnym lub biznesowym w j. niemieckim
 • Obsługa zgłoszeń oraz zapytań klientów drogą mailową i telefoniczną
 • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego
 • Doradzanie i wspieranie klientów w różnorodnych sytuacjach
 • Współpraca z innymi działami firmy oraz partnerami zewnętrznymi

Oczekiwania wobec kandydata:

 • Dobry poziom znajomości j. niemieckiego (min. poziom B2)
 • Chęć budowania pozytywnych relacji z klientami i w ramach własnego zespołu
 • Bardzo dobre umiejętności komunikacji
 • Łatwość obsługi komputera
 • Mile widziana znajomość języka angielskiego
 • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

Nasza oferta:

 • Możliwość dalszego rozwoju umiejętności językowych poprzez codzienny kontakt z żywym językiem niemieckim
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
 • Szkolenie wstępne w ramach zatrudnienia przygotowujące do samodzielnej pracy na oferowanym stanowisku
 • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym m. in. karta MultiSport, opieka medyczna, bony i do różnych sklepów
 • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
 • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych
 • Owocowe poniedziałki oraz pyszna kawa w biurze

Na Twoją aplikację (CV+list motywacyjny) czekamy do 30.11.2017 r. - recruitmentlodz@gmail.com

 

TRAFFIC MANAGER – specjalista / -ka ds. administracyjno - marketingowych

Grupa ZPR Media to dynamicznie rozwijająca się Grupa Mediowa w Polsce.

Jest jednym z największych nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, POLO TV), wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. poradnikzdrowie.pl, se.pl, eska.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

Spółka TIME S.A. wchodząca w skład Grupy ZPR MEDIA, właściciel stacji radiowych:

poszukuje kandydatów na stanowisko:

TRAFFIC MANAGER – specjalista / -ka ds. administracyjno - marketingowych

Miejsce pracy: Łódź

 

 

Zakres obowiązków:

 

 • Współpraca z klientem w zakresie realizacji radiowych kampanii reklamowych
 • Sprawdzanie zgodności przesłanych materiałów z zamówieniem klienta i specyfikacją techniczną
 • Nadzór i kontrola emisji reklam
 • Tworzenie raportów i analiz dotyczących kampanii reklamowych
 • Nadzór nad obiegiem dokumentów oraz poczty
 • Nadzór nad sprawami kadrowymi zatrudnionych osób
 • Inne zadania administracyjne

 

Wymagania:

 

 • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
 • Dokładność oraz umiejętność szybkiego uczenia się
 • Komunikatywność, pozytywne podejście do pracy, umiejętność pracy w zespole
 • Bardzo dobra organizacja pracy,
 • Wysoka motywacja, zaangażowanie w pracę i nastawienie na cel
 • Znajomość zagadnień związanych z reklamą

 

Oferujemy:
 

 • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej uznanych grup mediowych w Polsce,
 • Zdobycie specjalistycznej wiedzy na temat rynku reklamy radiowej
 • Przyjazną i twórczą pracę w zespole
 • Umowa o pracę
 • Dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań, możliwość wdrażania własnych pomysłów

 

 

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@grupazpr.pl

W tytule e-maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

 

Naturhouse Pabianice poszukuje pracownika na stanowisko: Dietetyk

Naturhouse Pabianice poszukuje pracownika na stanowisko: Dietetyk Miejsce pracy: Pabianice Region: łódzkie Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka lub pokrewne) Oferujemy: - zatrudnienie na umowę zlecenie - atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia) - szkolenia specjalistyczne pogłębiające wiedzę kierunkową - możliwość rozwoju zawodowego - miłą atmosferę pracy Prosimy o wysyłanie CV na e-mail: pabianice.zamkowa@naturhouse-polska.home.pl W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem: tel.: 722 230 606

Konsultanta Spa - oferta pracy

Producent saun i wyposażenia spa wraz ze strefą zabiegowo-kosmetyczną poszukuje Pracownicy na stanowisko Konsultanta Spa.

Firma nasza jest producentem od 1990 r. Wyposażyliśmy ponad 300 hoteli w Polsce i w Europie w strefy spa.

Adres witryny: 

www.vitalsauna.pl

 

Pracownik będzie miał za zadanie oferować produkty, urządzenia kosmetyczne i wyposażenie spa inwestorom z branży hotelowej. Jednym z zadań będzie też szkolenie późniejsze personelu obsługującego strefę spa.

Teren pracy Polska i być może na kolejnym etapie rozwoju za granicą.

Wymagana jest:

-dyspozycyjność, praca wiąże się z częstymi delegacjami.

-znajomość zagadnień pracy spa w hotelu jak i produktów kosmetycznych stosowanych  przy zabiegach np. masażowo-relaksacyjnych.

-komunikatywność i profesjonalizm związany z kontaktem z klientem.

-prawo jazdy kategorii B, oraz praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego.

-podstawowa lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

-obsługa programów biurowych na komputerze w celu przygotowywaniu ofert, oraz kalkulacji.

 

Firma zapewnia:

-niezbędne narzędzia pracy.

-samochód służbowy w celu dojechania do klienta.

-stałą umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym. 

-szkolenia sprzedażowe, oraz szkolenia na temat oferowanych produktów.

-możliwość awansu, oraz premii.

 

Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie.

Firma posiada też oddział w Warszawie, oraz na terenie Niemiec. 

Osoba kontaktowa: Rafał Sternicki - rafal@vitalsauna.pl

 

Prosimy o wysyłanie CV, oraz listu motywacyjnego.

Dietetyka oferta pracy

Oferta pracy dla dietetyka w żywieniu zbiorowym, w wymiarze 1 etatu w 6 Domu Pomocy Społecznej w Łodzi przy ul. Złotniczej 10
DPS Złotnicza

biuro@6dps.eu

 

Dietetyka oferta pracy

Jest praca dla absolwentów dietetyki!!! w gabinecie w Klinice Zdrowego Żywienia w Centrum Medyczne Świętej Rodziny w Łodzi, UL. Wigury 19

Warunek!!!  Osoba musi być zarejestrowana jako bezrobotna w urzędzie pracy.

Osoby zainteresowane składają aplikację na adres a.sztekmiller@medyk.edu.pl

Bezpłatne szkolenie z Zarządzania Projektami w ramach projektu „IPMA - zostań certyfikowanym Project Managerem”

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować o prowadzonej rekrutacji do udziału w projekcie „IPMA - zostań certyfikowanym Project Managerem”.

Projekt jest realizowany na terenie woj. łódzkiego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Udział w projekcie jest bezpłatny - obejmuje uczestnictwo w 15-dniowym szkoleniu z Zarządzania Projektami zakończonym zewnętrznym egzaminem certyfikującym, umożliwiającym zdobycie globalnie uznawanego certyfikatu International Project Management Association (IPMA) na poziomie D.

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez Akredytowanych Trenerów IPMA Polska.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby dorosłe powyżej 18 roku życia, zamieszkałe w woj. łódzkim, nieprowadzące jednoosobowej działalności gospodarczej, które z własnej inicjatywy są zainteresowane udziałem w szkoleniu i zdobyciem kwalifikacji zawodowych w zakresie zarządzania projektami.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na 120 godzinny cykl szkoleniowy w ramach grup realizowanych w Łodzi.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w projekcie, należy zapoznać się z Regulaminem rekrutacji, wypełnić Formularz zgłoszeniowy, Oświadczenie oraz Test kwalifikacyjny (dostępne na stronie http://www.ictszkolenia.pl/index.php/bezplatne-szkolenia) i wysłać na adres mailowy: lodz@ictszkolenia.pl

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Praca w sektorze spa na luksusowych statkach pasażerskich

Oferujemy pracę na luksusowych statkach pasażerskich, w sektorze Spa, na poniższych stanowiskach:

 • Masażystka
 • Kosmetyczka
 • Manicurzystka
 • Trener/trenerka personalna
 • Fryzjer/fryzjerka
 • Lekarz medycyny estetycznej
 • Specjalista od akupunktury

Firma Steiner obsługuje sektor Spa na statkach wszystkich największych armatorów na świecie, takich jak: Royal Caribbean, Norwegian Cruise Line, Holland America Line, Carnival, Princess Cruises, Silversea, Crystal Cruises, itp.

Oferujemy:

 • Zatrudnienie w formie kontraktu,
 • Możliwość wysokich zarobków,
 • Darmowe zakwaterowanie i wyżywienie podczas trwania kontraktu,
 • Opiekę lekarską i ubezpieczenie podczas trwania kontraktu,
 • Możliwość zwiedzenia najbardziej odległych zakątków Świata,
 • Pracę w międzynarodowym zespole,
 • Bezpłatne szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
 • Możliwość rozwoju i kariery.

Niezależnie od stanowiska, od kandydata wymagane są:

 • Ceryfikat / dyplom upoważniający do pracy w zawodzie,
 • Język angielski na poziomie b.dobrym / komunikatywnym,
 • Stan zdrowia pozwalający na pracę na statku,
 • Pozytywne usposobienie, zdolność do pracy w zespole, chęć rozwoju, uśmiech, otwartość na inne kultury i świat, pracowitość, determinacja.


Wyślij swoje CV już dziś:

karolina.wojcik@theonboardspa.com

DANE KONTAKTOWE:

Karolina Wójcik

Manager Rekrutacji Steiner POLSKA

+48 505 977 645

www.theonboardspa.com

https://www.facebook.com/steinerpolska/

Kosmetologia - oferta pracy

ogłoszenie na stanowisko Młodszego Managera Spa/Kosmetyczki na umowę o pracę

hotel w Otwocku 

Wymagania:

 • Wykształcenie kierunkowe
 • Doświadczenie zawodowe
 • Chęć rozwoju
 • Życzliwość i uśmiech, wysoka kultura osobista
 • Dyspozycyjność
 • Sumienność i dobra organizacja pracy
 • Zaangażowanie

Oferujemy:

 • Kreatywne środowisko pracy
 • Stałe wynagrodzenie zasadnicze i prowizję
 • Szkolenia w zakresie powierzonego stanowiska pracy
 • Możliwość rozwoju zawodowego
 • Pracę w stabilnej i prestiżowej firmie

Prosimy o CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres

katarzyna.gibowska@z-hotel.com

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)”.

Kosmetologia - oferta pracy

Uwaga Studenci i Absolwenci kierunku kosmetologia Poszukuje energicznej, otwartej i śmiałej kosmetyczki/kosmetologa Oraz recepcjonistki ! do pracy. Oferujemy możliwość rozwoju i dalszej nauki w zawodzie.Wymagania to: miłe nastawienie do klientów, uśmiech, wyobraźnia i chęć pracy z ludźmi. Mile widziane: wykonywanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, manicure i pedicure, depilacja woskiem Crystal Clinic znajduje się w doskonałej lokalizacji przy ul.Kasprzaka 7/9 Zapraszamy osobiście! Lub do wysyłania maili na adres: kontakt@crystalclinic.pl

Oferta praktyk

Szanowni Państwo,

zamieszczam  informację dotyczącą poszukiwania przez  Fundację pracownika na czas wakacji (praca min. Dla studenta) – praca od czerwca do końca sierpnia br. 

Fundacja jest również otwarta na przyjęcie studentów chcących podjąć praktykę.

Informacje  Fundacji znajdziecie Państwo na FB, jak i również na poniższej stronie.

http://www.happykids.org.pl/szukasz-pracy-ktora-bedzie-rowniez-dobra-zabawa/

zachęcamy za zapoznania się ze stroną

 

Dietetyka - oferta pracy

Zatrudnimy dietetyka do Centrum dietetycznego Naturhouse w Łodzi przy ul. Pojezierskiej 93.
Jesteśmy światowym liderem na rynku dietetyki i żywienia. Mamy 351 placówek w całej Polsce, w których zatrudnionych jest ponad 800 specjalistów.
Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem.
Zgłoszenia - aga.lenart1@wp.pl

Dietetyka oferta pracy

Jest praca dla dietetyka!!!

w gabinecie w Klinice Zdrowego Żywienia

w Centrum Medyczne Świętej Rodziny w Łodzi, UL. Wigury 19

Osoby zainteresowane składają aplikację na adres rekrutacja@swietarodzina.com.pl>

Kosmetologia - oferta pracy

JEST PRACA! WOMEN Day SPA poszukuje energicznej, otwartej i śmiałej kosmetyczki/kosmetolożki do pracy. Oferujemy możliwość rozwoju i dalszej nauki w zawodzie.Wymagania to: miłe nastawienie do klientów, uśmiech, wyobraźnia i chęć pracy z ludźmi. Mile widziane: wykonywanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, manicure i pedicure, przedłużanie rzęs. WOMEN Day SPA znajduje się w doskonałej lokalizacji na Julianowie przy ul.Sowińskiego 38a. Zapraszamy osobiście!

Numer kontaktowy: Aneta Jakubowska 501-072-158

created by: Strony Internetowe Łódź