Erasmus

Aktualności CEIE

Drugie spotkanie projektowe w ramach partnerstwa Sport Heritage w Zagrzebiu za nami.

Podsumowujemy kończącą się dwuletnią współpracę w ramach projektu HEALTH.

W ramach partnerstwa projektu PEN trwają przygotowania do kursu szkoleniowego w Nairobi, w Kenii.

Jeżeli pracujesz na co dzień z młodzieżą lub jesteś młodym człowiekiem poszukującym nowych rozwiązań w zakresie radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych

W skali globalnej szacuje się, że około 1,9 miliarda kobiet czyli około 26% światowej populacji miesiączkuje.

Temat ubóstwa menstruacyjnego jest ostatnio dosyć popularny i dlatego coraz bardziej zdajemy sobie sprawę, że dla wielu kobiet produkty sanitarne nie są łatwo dostępne.

Ostatnie spotkanie w ramach projektu HEALTH miało miejsce w słonecznej Walencji. Hiszpański partner - FEVEC - ugościł koorynatorów i partnerów projektu w swojej siedzibie. W ramach wizyt studyjnych odwiedziliśmy Instyt AIDIMME oraz firmę BECSA na placu budowy.

Od 24 do 29 czerwca nauczyciele, wykładowcy, pracownicy młodzieżowi i trenerzy uczestniczyli w pilotażowym programie szkoleniowym NEMO, prowadzonym przez ekspertów Euroaccion w Hiszpanii, w Caravaca de la Cruz niedaleko Murcii.

Tym razem partnerzy projektu spotkali się w Portugalii....

Spotkanie z nauczycielami w ramach projektu FAS

Spotkanie z władzami lokalnymi w celu omówienia sposobów zapobiegania przedwczesnego porzucania szkoły

Rozwijamy kompetencje młodych ludzi - z edukacji na rynek pracy...

 

Wystartował oficjalny profil edukacyjnego projektu SCALE na LinkedIn.

Jak wyglądają potrzeby małych i średnich firm w zakresie bezpieczeństwa informacji?

Światowy Dzień Higieny Menstruacyjnej – zwiększamy świadomość, łamiemy społeczne tabu

Poszukiwanie nowych metod pracy ze studentami o szczególnych potrzebach edukacyjnych oraz dzielenie się wybranymi, najlepszymi i znanymi już sposobami jest celem projektu SCALE.

 FREE TO PLAY TOGETHER - pierwsze spotkanie partnerskie za nami.

EXPERTISE - Lego Experience  

Kilka słów o spotkaniu projektowym, zbliżających się spotkaniach dla nauczycieli i warsztatach dla rodziców.

Partnerzy projektu SPOTSRUNWAY spotkali się we Włoszech po raz pierwszy.

Pierwsze spotkanie partnerskie projektu Period Empowerment Network za nami. W dniach 8 - 12 kwietnia spotkaliśmy się w Szwecji aby omówić sytuację zdrowia, higieny i edukacji menstruacyjnej w poszczególnych krajach.

W ramach projektu HEALTH odbyło się właśnie kolejne, czwarte już spotkanie partnerskie. 28 i 29 marca spotkaliśmy się w Novo Mesto w Słowenii.

W Guimarães w Portugalii odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu #ACTIVE.U – Sport and social inclusion.

Korzyści związane z regularną aktywnością fizyczną są dobrze znane. O tym, co może stać się powodem do ruchu rozmawialiśmy w ramach nowego partnerstwa projektowego.

Jeżeli mieścisz się w grupie wiekowej

Na Uniwersytecie w Hatfield w Wielkiej Brytanii rozmawialiśmy o innowacyjnych metodach

13 i 14 grudnia gościliśmy w WSBiNoZ w Łodzi partnerów projektu HEALTH.

WSBiNoZ rozpoczęła właśnie pierwsze prace związane z projektem TeBelSi.

Studenci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi są coraz liczniejszą grupą na uczelniach wyższych, a system edukacji i wykładowcy muszą sprostać ich potrzebom i wyjść na przeciw chęci zdobycia wykształcenia.

EXPERTISE to projekt dotyczący wymiany praktyk w celu edukowania, rozpoznawania i szkolenia umiejętności sprzyjających zatrudnieniu. Realizowany w ramach programu Erasmus+.

6 i 7 września 2018 w Berlinie odbyło się drugie spotkanie partnerskie projektu HEALTH An Applicable Curriculum on Occupational Health and Safety for Occupational Health and Safety Professionals.

Zaproszenie na seminarium organizowane w ramach projektu CHOICE

Przedstawiciele WSBiNoZ uczestniczyli w pierwszym spotkaniu partnerskim organizowanym w Turcji przez Uniwersytet w Gaziantep.

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu jest partnerem międzynarodowego projektu edukacyjnego HEALTH, który adresowany jest do obecnych jak i przyszłych specjalistów z zakresu BHP.

Ekipa projektu EXPERTISE spotkała się po raz drugi, tym razem w stolicy Grecji – Atenach.

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu jest partnerem europejskiego projektu edukacyjnego LIKE - Life skills for improving primary school environment

W minioną niedzielę ekipa Medyka wzięła udział w wyjątkowym wydarzeniu Biegu Kobiet – Zawsze Pier(w)si.

W zeszłym tygodniu gościliśmy w WSBiNoZ przedstawicieli szkół oraz organizacji szkoleniowych z Hiszpanii, Słowenii i Włoszech.

Już we wtorek w WSBiNoZ odbędzie się międzynarodowe spotkanie w ramach europejskiego projektu ICARO. Odwiedzą nas goście z Hiszpanii, Słowenii oraz Włoszech.

EXPERTISE - wymiana dobrych praktyk w celu edukowania, uznania oraz szkolenia umiejętności sprzyjających zatrudnieniu

W ramach projektu ICARO partnerzy projektu mieli za zadanie przeprowadzić roczne warsztaty dla uczniów w wieku 11-16 lat.

Drugie spotkanie projektowe odbyło się w październiku 2017 roku w Perugii.

Projekt CHOICE - Model edukacyjny oparty na dramie.

Projekt ICARO ma na celu dostarczenie nauczycielom narzędzi i wsparcia w pracy z uczniami z problemami agresji i adaptacji w szkole.

CHOICE - Badania na temat uzależnienia od narkotyków, technologii/Internetu i hazardu oraz zarządzania emocjami w określonych sytuacjach życia codziennego

Wyższa Szkoła Biznesu i nauk o Zdrowiu została partnerem w projekcie FAS, którego celem jest  zapobieganie przedwczesnemu kończeniu nauki

WSBINOZ koordynatorem projektu CHOICE - EMPOWERMENT PRACTICES FOR STUDENTS' CHOICE AGAINST INTERNET, DRUGS AND GAMBLING ADDICTION

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu realizuje europejski projekt edukacyjny o przeciwdziałaniu przemocy wśród uczniów w wieku 11-16 lat.

created by: Strony Internetowe Łódź