Poznaj nas bliżej...

Partnerzy

Partnerzy WSBiNoZ

KLAPP COSMETICS

Jest wiodącym, europejskim producentem profesjonalnych produktów kosmetycznych, łączących w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Innowacyjne myślenie, nowoczesne metody zabiegowe, patenty światowej nauki, nowoczesna biotechnologia, strategie dla przyszłości rynku – stanowią podstawę filozofii firmy KLAPP Cosmetics.

LNE

Nr 1 w branży beauty i healthy aging, to profesjonalny magazyn dotyczący nowoczesnej kosmetologii i profilaktyki anti-aging. Wiodące działy magazynu LNE: kosmetologia w praktyce, medycyna estetyczna, dermatologia, healthy aging, biznes &  beauty, makijaż, masaż, podologia, trychologia. LNE – oryg. Les Nouvelles Esthetiques,  powstało we Francji w 1952 r. i uznawane jest za najbardziej prestiżowy magazyn w branży beauty na świecie. LNE ukazuje się w 20 krajach, w Polsce od 1995 r. LNE w jest organizatorem Kongresów i Targów LNE w Krakowie.

PODOPHARM Sp z .o.o

jest firmą założoną na początku 2014 roku, której misją jest transfer innowacyjnych rozwiązań na potrzeby rozwoju podologii w kraju i na świecie. Dziedziny nauki zajmującą się szeroko pojętą problematyką chorób stóp. Innowacyjnym i wielokrotnie nagradzanym wynalazkiem firmy jest PODOKLAMRA - czasowy implant do korekcji wrastających paznokci.

Poradnia Dietetyczna „Szczypiorek”

Poradnia Dietetyczna „Szczypiorek”  powstała z myślą o pacjentach, którzy chcą zmienić swój styl życia oraz sposób odżywiania się. Głównym założeniem pracy z pacjentem jest trwałe ukształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych i skuteczne wykorzystanie ich w życiu codziennym. Ideą Poradni jest sentencja „Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem.” (Hipokrates).

www.poradniaszczypiorek.pl

OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W ŁODZI

Współpracy w zakresie projektów społeczno-edukacyjnych oraz organizacji praktyk zawodowych dla studentów w jednostkach podległych Inspektoratowi.

Współpraca oparta na organizacji wspólnych przedsięwzięć, szkoleń oraz konferencji a także promocję inicjatyw dotyczących szeroko pojętej profilaktyki zagrożeń społecznych, prewencji kryminalnej i resocjalizacji.

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie „DERMED” w Łodzi

Jest to jedna z największych firm medycznych w kraju specjalizująca się szczególnie w medycynie dermatologicznej i kosmetologicznej. DERMED współpracuje z największymi centrami i firmami medycznymi w kraju takimi jak: Signal Iduna, ENEL-MED, PASM i ALLIANZ. Oferuje najszerszy w regionie zakres usług medycznych od diagnostyki poprzez specjalności niezabiegowe i zabiegowe aż do pełnej oferty z zakresu dermatologii estetycznej, dermatochirurgii, czy chirurgii plastycznej.

Studenci WSBiNoZ w Klinice DERMED odbywają, pod kontrolą profesjonalnych fachowców, zajęcia z laseroterapii oraz peelingów medycznych i złuszczania przy użyciu mikrodermabrazji korundowej.

LurguS

To dynamicznie rozwijająca się firma w branży wyposażenia gabinetów masażu. Oferta firmy zawiera produkty najwyższej jakości polskich i zagranicznych firm, między innymi: stoły, krzesła, kamienie do masażu, książki i kursy DVD, olejki, świecie, masła do masażu, anatomiczne plansze medyczne oraz wiele innych elementów wyposażenia gabinetu.

III Szpital Miejski im. dr. Karola Jonschera w Łodzi

Jeden z dwóch największych szpitali miejskich w Łodzi. Studenci „Medyka” realizują tu praktyki zawodowe z zakresu dietetyki oraz odbywają w profesjonalnych warunkach programowe zajęcia kliniczne.

Firma Habys

HABYS to innowacyjna, polska firma o 14-letniej tradycji, której siedziba znajduje się w pięknym regionie kraju – u podnóża Beskidu Niskiego.

Od samego początku działalności HABYS produkuje profesjonalny sprzęt do masażu i rehabilitacji. Specjalistyczne produkty, najwyższa jakość materiałów, dopracowane wzornictwo oraz stała obecność w życiu świata masażu pozwoliły firmie HABYS uzyskać pozycję lidera rynku krajowego oraz zdobyć uznanie klientów zagranicznych.

Dzięki wieloletniej pracy i doświadczeniu całego zespołu HABYS produkty firmy stanowią obecnie wyposażenie wielu gabinetów masażu, obiektów sportowych, klinik, gabinetów rehabilitacyjnych oraz ośrodków SPA & Wellness.

Nasza Uczelnia współpracuje z HABYS-em przy organizacji corocznej Konferencji związanej z tematyką fizjoterapii i masażu, a nasi studenci na zajęciach z masażu pracują na sprzęcie firmy Habys.

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi jest jednym z największych wysokospecjalistycznych ośrodków medycznych w Polsce.

W tej unikalnej placówce, sprawującej opiekę nad matką i dzieckiem do 18 roku życia, reprezentowany jest pełen wachlarz specjalności lekarskich.

Studenci kierunku dietetyka odbywają tam praktyki studenckie.

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej

Jest to największa organizacja pożytku publicznego pomagająca osobom na diecie bezglutenowej, jedyna o zasięgu ogólnopolskim i prowadząca wszechstronne działania na rzecz polskich bezglutenowców i ich rodzin.

Stowarzyszenie wraz z Naszą Uczelnią zorganizowało, w ramach obchodów VII Międzynarodowego Dnia Celiakii, Konferencję „Jak żyć z celiakią”.

Gastro Serwis Sp. z o.o.

Firma Gastro Serwis Sp. z o.o. działa od 12 lat, zajmuje się żywieniem w szpitalach i placówkach żywienia zbiorowego oraz cateringiem okolicznościowym i dostarczaniem posiłków profilaktycznych.

Działalność oparta jest na zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych technologii. W firmie został wdrożony system bezpieczeństwa żywności HACCP.

Fenice Spółka z o.o.

Fenice Spółka z o.o. działa od 2001 roku. Jest jedną z pierwszych firm, która wprowadziła na polski rynek nowe techniki oraz szeroką gamę profesjonalnych produktów do zabiegów medycyny estetycznej.

Od początku firma Fenice wspólnie z innymi dystrybutorami oraz najważniejszymi organizacjami naukowymi stara się wspierać rozwój tego rynku oraz dbać o zachowanie jak najlepszej jakości usług medycyny estetycznej.

Magazyn DlaSpa

To branżowy miesięcznik skierowany do właścicieli i kadry zarządzającej branży spa &wellness, kosmetologii i medycyny estetycznej oraz do uczniów szkół kosmetologicznych.


Misją magazynu jest promowanie dobrych praktyk i prezentowanie najnowszych światowych trendów i rozwiązań biznesowych.
www.dlaspa.com.pl

Informacje o prenumeracie: prenumerata@dlaspa.com.pl

www.szugarfrik.pl

Informacje o prenumeracie: prenumerata@dlaspa.com.pl

Akademickie Centrum Medyczne

To nowoczesny, wielospecjalistyczny zespół poradni dedykowany studentom. Zapewnia łatwy dostęp zarówno do lekarzy pierwszego kontaktu jak i specjalistów (ginekolog, okulista, alergolog, ortopeda, chirurg, urolog, gastroenterolog, endokrynolog i inni). Oferuje także usługi w ramach stomatologii, rehabilitacji, dietetyki. Dysponuje szerokim zapleczem diagnostycznym a także prowadzi liczne programy profilaktyczne, szczepienia, poradnictwo zdrowotne. Atutem jest dogodna lokalizacja w centrum Łodzi – po sąsiedzku w stosunku do uczelni, łatwy dojazd środkami komunikacji miejskiej, a dla studentów zagranicznych - personel obsługujący w języku angielskim.

Centrum świadczy usługi w ramach kontraktu z NFZ (konieczne złożenie deklaracji wyboru lekarza pierwszego kontaktu) w ramach ubezpieczeń i komercyjne - gwarantując najwyższą jakość i szybkie tempo realizacji wizyt.

ACM wykonuje bezpłatnie badania wstępne, wymagane przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu oraz badania pracowników uczelni w ramach Medycyny Pracy.


ul. Wigury 19, Łódź
tel. 42 254 96 91
infolinia: 796-332-933
www.swietarodzina.com.pl
www.facebook.com/ZdrowiePoStudencku
www.facebook.com/CentrumMedyczneSzpitalSwRodziny

Chojeńskie Centrum Ortopedyczno – Rehabilitacyjne PRIMUS MEDICUS Spółka z o.o.

Prywatna placówka świadcząca usługi medyczne w zakresie szeroko pojętej rehabilitacji – połączenie diagnostyki lekarskiej przeprowadzanej przez specjalistów w dziedzinie ortopedii, traumatologii i medycyny sportowej z rehabilitacją przeprowadzaną przez doświadczonych fizjoterapeutów.

www.primusmedicus.pl

Dietico

Dietico to program uwzględniający potrzeby dietetyków chcących szybko i efektywnie tworzyć indywidualne plany żywieniowe oraz w spójny i wnikliwy sposób przeprowadzić wizytę pacjenta w swojej poradni. Narzędzie to pozwola ułożyć zbilansowany plan żywieniowy dla pacjenta, biorąc pod uwagę jego preferencje żywieniowe, choroby, alergie, nietolerancje pokarmowe czy stan fizjologiczny.

created by: Strony Internetowe Łódź