Kosmetologia

Wykładowcy, praktycy

Mgr Anna Drobnik

kosmetolog, szkoleniowiec, praktyk w zawodzie, doświadczony pedagog. Trener międzynarodowy niemieckiej marki KLAPP COSMETICS.  Na kursach i szkoleniach, które prowadzi w całej Europie, z największą przyjemnością dzieli się swoim doświadczeniem i zaraża pasją do kosmetyki.

 

Małgorzata Jakubowska

makijażystka, wizażystka, stylistka, właścicielka J Makeup Studio. Pracuje przy pokazach mody, sesjach zdjęciowych, sesjach reklamowych i teledyskach. Przygotowuje charakteryzacje do spektakli, przedstawień teatralnych i gali telewizyjnych.

 

Dr Bogusława Kowacka

specjalista rehabilitacji ruchowej, masażu i fizjoterapii, szkoleniowiec. Specjalista drenażu limfatycznego, masażu kosmetycznego, anatomii topograficznej dla potrzeb masażu. Od wielu lat prowadzi autorskie kursy dotyczące masażu.

 

Dr Paweł Piątkowski

fizjoterapeuta, szkoleniowiec i dydaktyk. Fizjoterapeuta w Uniwersyteckim Szpitalu Medycznym nr 2 w Łodzi (WAM). Twórca autorskiej techniki masażu anti-aging twarzy, który jest bestsellerowym szkoleniem Akademii LNE. Organizator największej w Polsce konferencji masażu. 

 

Anna Tafelska

szkoleniowiec, trener z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klienta,  sprzedaży i zarządzaniu  w sektorze usług kosmetycznych. Dyrektor ds. współpracy z hotelami i spa w KLAPP Cosmetics, od ponad 3 lat Trener w Akademii Biznesu Kosmetycznego.

 

Karolina Wiewióra-Jan

kosmetolog-podolog z wieloletnim stażem zawodowym, szkoleniowiec. Specjalista w diagnozowaniu i leczeniu chorób stóp. Prowadzi własną działalność w sektorze mobilnych usług podologicznych.

 

Pełna kadra Instytutu Kosmetologii

created by: Strony Internetowe Łódź