Kosmetologia

Wykładowcy, praktycy

Detelina Golańska

Z wykształcenia mgr Filologii Słowiańskiej,  z zamiłowania i pasji trener technik wizażu i stylizacji, która wciąż poszerza swoją wiedzę u najlepszych specjalistów w kraju. Ekspert aloesowej marki FLP,  a także właściciel marki Deteline.

 

Mgr Anna Drobnik

kosmetolog, szkoleniowiec, praktyk w zawodzie, doświadczony pedagog. Trener międzynarodowy niemieckiej marki KLAPP COSMETICS.  Na kursach i szkoleniach, które prowadzi w całej Europie, z największą przyjemnością dzieli się swoim doświadczeniem i zaraża pasją do kosmetyki.

 

Mgr Magdalena Szymczak- Kępka

Mgr psycholog- diagnosta, specjalista trycholog, autorka książki Problem w głowie czy na głowie. Dowiedz się, z czym naprawdę walczysz! Założyciel Fundacji Włos ma Głos, oraz członkini- założycielka ICATA. Współwłaścicielka Kliniki Włosów Hair Lab w Warszawie, gdzie pracuje z osobami borykającymi się z utratą włosów na różnym tle, oraz prowadzi autorski program terapeutyczny dla osób zmagających się z trichotillomanią.

 

Anna Tafelska

szkoleniowiec, trener z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klienta,  sprzedaży i zarządzaniu  w sektorze usług kosmetycznych. Dyrektor ds. współpracy z hotelami i spa w KLAPP Cosmetics, od ponad 3 lat Trener w Akademii Biznesu Kosmetycznego.

 

Karolina Wiewióra-Jan

kosmetolog-podolog z wieloletnim stażem zawodowym, szkoleniowiec. Specjalista w diagnozowaniu i leczeniu chorób stóp. Prowadzi własną działalność w sektorze mobilnych usług podologicznych.

 

Pełna kadra Instytutu Kosmetologii

created by: Strony Internetowe Łódź